Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

Môže mi niekto z prihlásených poradiť??
1) Pri backtestingu by som si chcel v Sierra Chart zobraziť aj čas, ktorý zostáva na dokončenie zobrazovania aktuálnej sviečky (napr. pri 3 min. TF by mi zobrazovalo čas, ktorý klesá zo 180 až na 0), ale neviem kde sa to nastavuje ?!?
2) Niekedy je v grafe zobrazená sviečka (vo forme "candlestick") tak, že telo sviečky má inú farbu ako jej čiary, ktoré zobrazujú high a low. Viete mi to vysvetliť?
Dúfam, že som niekoho nerozosmial svojimi otázkami.

Môžete mi pomôcť?
Ďakujem.

:( :( :( :( :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to abc1:
ad 1) nevím, jestli je to přesně to, co hledáte, ale odpočet dokončení aktuální svíčky si nastavíte Global Settings - Customize Chart Header, kde v pravem poli mate vsechny dostupne ukazatele jako time frame, open, close ... a countdown, klavesami "Move Up", "Move Down" si nastavite Bar Coutdown tak, aby jste ho videl i na vasem grafu, myslim, ze defaultne je mimo zobrazene pole.

.. i když u ručního backtestingu (rucniho posouvani grafu) se obávám, že odpočet svíčky neni možný, max při replay charts nebo při live

ad 2) nastavení barevnosti svíček a grafů je v Global Settings - Graphics Settings ... hledejte Candlestick Outline

pokud to nepomůže, tak se klidně ptejte dál, určitě tím tady nikoho nerozesmějete :)

ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ďakujem za odpoveď a vidím, že je viac ľudí, ktorí nemôžu v noci spať.
Čo sa týka mojej druhej otázky, tak som mal na mysli situáciu, kedy každá sviečka má jednotnú farbu (je v poriadku) a odrazu sa nájde sviečka (možno tridsiata, alebo štyridsiata, ......), u ktorej to nesedí.

:) ;) :D :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Viem, že by som to mal položiť v inom vlákne, ale tu je asi najdiskutovanejšia oblasť.
Vo videotutoriáloch o programe Bracket Trader je uvedené, že je možné zadávať príkazy typu "market" a "limit". Neviete niekto, ako je možné zadávať príkazy typu "stop" ?!?

Stano

(tu) (tu) (tu) (tu) (tu) :S ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Potreboval by som radu od niekoho kto má skúsenosti s prácou s programou Siera Chart. Mám zaplatenú verziu 252 na rok dopredu. K tomu používam zatiaľ neregistrovaný program Bracket Trader.
Včera som znova napojil program Bracket Trader so Sierrou cez zdroj dát "DLL" a Sierra mi vypísala chybovú hlášku:
WARNING: The Custom DLL study "btlink1.btlink" has a bug that just caused a cpu exception. Report this to the DLL author. - 2008-04-04 20:09:42
WARNING: This custom DLL study may cause Sierra Chart to be unstable until you remove the study from your chart and restart Sierra Chart. - 2008-04-04 20:09:42
Vyskúšal som zo svojej štúdie vyhodiť btlink a nainštalovať znova, ale stále je to s rovnakým výsledkom.
Backtestovanie mi funguje, ale vždy keď začínam, alebo končím backtesting mi oznámi znova túto hlášku.
Neviem čo sa deje, lebo toto prepojenie mi mesiac fungovalo bez problémov a odrazu toto.

Ďakujem vopred za skorú odpoveď.

Stano

:( :S :S :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To jsem mohl napsat rovnou...mám zájem o level 3 ( pro IB obchodování ) a prozatím na 6 měsícu. Cenu na oficiálních stránkách jsem už zjišťoval, dělá to +/- 1600 v českých bez daně, asi. Zajímalo by mě, jak je to s cenou u Vás, kdybych si Sierru chtěl objednat pres Finančníka...jestli se třeba za tu dobu, co tuto službu nabízíte, cena nezměnila ( 2050 Kč + 19 % DPH )...děkuji za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to cendalf:

Nevím o co ti jde? Co jsi asi čekal, když se zeptáš :

[ital] Zdravím všechny obchodniky, měl bych dotaz ohledně Sierry, konkrétně její aktuální ceny. Vím, že je to tady trochu mimo, ale je zde nejvíce příspěvků...díky za odpověď[/ital]

Na svou obecnou otázku, v které není ani zmínky o Finančníku, jsi dostal relevantní odpověď od borax a Tominotr. Ještě jim nadej, že ti blbě poradily ....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Petr:

Děkuji za odpověď.

To Ouklend:

1) Jelikož byla má otázka v tomto vlákně mimo hlavní téma a nebylo jisté, zda mi vůbec někdo odpoví, byla
formulována v obecné rovině...poté, co byla reakce na můj dotaz, jsem ji více konkretizoval...
2) O tom, že bych někomu nadal nebo někoho urážel vážne nevím....serveru Finančník.cz si nesmírně vážím
3) Nechápu, jak ste vůbec k tomu, že někoho urážím, došel...sotva jsem napsal do diskuse pět řádek a hned
máte problém...jste asi přecitlivělí




Link to comment
Sdílet pomocí služby

to cendalf:

Mno. Tak si to zkusíme trošičku srovnat.

1) Na tvou první obecnou otázku jsi dostal 2 konkrétní odpovědi, které ti na rozdíl od Petrové odpovědi za poděkování nestály. Místo toho jsi reagoval tak, jak jsi reagoval: [ital]To jsem mohl napsat rovnou...mám zájem o level 3 .... [/ital] což mi příjde mírně řečeno celkem přidrzlé ...
2) Jestli víš nebo nevíš, že někomu nadáváš nebo že někoho urážíš není můj problém..., ale dle mého by sis to měl ujasnit
3) Nechápu jak jsi vůbec došel k tomu, že jsem někdy řekl, že někoho urážíš, klidně si přečti můj příspěvek znovu, slovo urážka tam nevidím .... problém nemám já, ale ty, protože jestli chceš někoho napadat a obviňovat s přecitlivělosti, tak sis vybral špatné fórum, protože tady se podobné přívlastky, urážky a flame, o které se asi snažíš, nenosí ...

Abych to dokončil, tak bych ti zkusil poradit dvě věci:
1) zopakovat si základy slušného chování, pokud něco potřebuješ, a trošku ubrat plynu
2) než se zeptáš, tak si projeď diskuzi, protože na tvou konečnou otázku je založeno 5 stránkové vlákno zde: www.financnik.cz/forum/read.php?21,36530,page=1 ,
ale pokud je ti to ke čtení moc, nebo nemáš čas, tak sám vidíš, že se přesto najdou lidé, kteří ti rádi odpoví, já ale určitě už ne, za což se tvůj svět samozřejmě určitě nezboří ....

Pokud chceš v téhle diskuzi pokračovat, tak nadále již beze mě...


Ouklend

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Ouklend:

Promin, ale ses si jisty, ze spravne chapes co bylo mysleno vetou "To jsem mohl napsat rovnou...mám zájem o level 3", ktera te zjevne tak nastartovala?

Mne se to jevi tak, ze cendalf tim myslel neco jako: "Aha, kdybych byl byval napsal hned, ze me zajima cena Levelu 3, mohl jsem vsem kdo prispechali s odpovedi zjednodusit ulohu, protoze by bylo hned jasne, o co presne mi jde (o cenu Levelu 3)."

Na tom zadnou urazku nevidim, ale mozna to chapu blbe ja.

Nic ve zlem, chlapi.. ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...