Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

gordon, mira_k :

díky za postřehy, ja to viděl zhruba nasledovně:

1. RR - BE + 1
2. kroužek - jak píše Míra 1-2-3 na S/R
3. trendové DB - dle RB 11, nebylo pravda přesně dle mých představ - hledal jsem vstup na RB6 - vstoupil jsem buďto pozdě ( stačil by mi SL 3 body ), nebo jsem měl počkat. Po SL jsem už nenašel odvahu vstoupit znovu

Pavel


Link to comment
Sdílet pomocí služby

chcel by som sa podelit o jednu velmi neprijemnu chybu ktoru som dnes urobil. aby ste sa niecoho podobneho vyvarovali. rano som musel odist , a tak som vystavil objednavky na euro . po tom ako sa euro pohlo bol som 40 bodov v pluse, tak som pritiahol stoplose na BE+1 . target som dal 95 bodov a odisiel som. a teraz k chybe. namiesto ATM strategie , ktora viaze entry , SL a PT k sebe som objednavky vystavil bez viazanosti. trh isiel presne podla predpokladu, urobil moj 95 bodovy target a vydal sa spat. v trhu ale ostal moj prikaz BE+1 na short. trh sa dostal k nemu vyplnil ho a nastala korekcia :(. ked som prisiel domou bol som v minuse 53 bodov. nespanikaril som a vyckal som kym sa odrazi od linky a retracementu. nakoniec som zavrel na -11 bodoch. pretoze som nechcel riskovat odraz. ale mohlo to byt horsie. nakoniec 96-11= 85 bodov. ale na buduce to moze skoncit horsie. takze kto ma moznost, urobte si ATM strategie, ja si dam na to uz bacha :)

7364

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sim pokus na FGBL RB4: od začátku jsem spekuloval na zavření mezery, mezi včerejší zavírací a dnešní otevírací cenou, což se nakonec stalo, ale nedokázal jsem to zobchodovat 1. RR 2. 1-2-3 - měl jsem dát příkaz limit 3. průraz TL - korekce mě ale dostala 4. RR - po třetím odrazu od high dne jsem už zavření mezery tolik nevěřil

7395

7396

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...