Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

pavloss:

Trochu mi ten systém připomíná blackbox. Taková malá černá skříňka. Něco jako v letadle ale v něm aspoň člověk po pádu letadla zjistí kde byla chyba. Až(jestli) padneš na čumák s tímhle systémem tak vlastně ani závadu neoběvíš pač to ten autor neodajní. Nebo se pletu a ten autor po zakoupení ukáže v čem je ten klíč jeho indikátoru?

Rozhodně tě od toho neodrazuju. Pokud si to na vlastní kůži vyzkoušíš a bude ti to opravdu krásně fungovat třeba dva měsíce v paperu tak to pak zkus i live a uvidíš. Horší bude jestli to pak přestane časem fungovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

frame3

tam voec nejde o indikator ako taky, ale o formaciu podla ktorej sa nahromadia objednavky v urcitom bode. ten pattern je do trendu. v podstate by ten system vobec nemusel byt zly, ide len o to aby sa prisposobil MM.

mi v podstate robime to iste ked vyhladavame DB a DT , je to idendicky postup, nakreslis si linku vies presne kde by sa mal trh otocit posadis tam objednavku a s tvojou objednavkou este niekolko x traderov. silou momenta potom trh urobi pohyb. rozdiel vidim len v tom ze on to robi do trendu. a preto je pravdepodobnost vacsia.

predstav si ze nebudes obchodovat DT a DB na pozitivne RRR, ale po dosiahnuti druheho vrcholu budes mat limit 2 ticky bod druhym vrcholom, s targetom 2 body. je to uplne identicky postup, akurat formacia je malinko ina. dokonca mozes vyuzit aj pozitivne RRR alebo rovne 1

dalej co sa tyka obchodovania podla tak maleho useku v grafe. je to predsa svieckovy pattern. jedine co potrebuje trader je trend , a vykreslenie formacie. nic ine.
nechcem urcite obhajovat ani zatracovat, ale kritika asi nieje na mieste. je to proste sposob ako na to, nemusi sa pacit, nemusi ho kazdy ovladat. dolezite je ze moze fungovat. aj s tou stopkou 7,5 bodu je to tak ze ju pritiahne ked dosiahne prvy target na BE alebo maly minus. urcite si nenecha vymlatit 15 bodov s 10 kontraktmi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to frame3:

Drsné srovnání :o). Nechci padnout na čumák, proto to nejdříve odzkouším a o své výsledky se zde za čas rád podělím. Autor zasílá přímo zip soubor scriptu, který se do NJ importuje. Trochu schopnější trader/programátor si otevře příslušné knihovny, aby z něho vyčetl funkčnost, popř. si ji ještě poupravil k obrazu svému. Ti, jenž tuhle schopnost nemají, budou zkrátka jen indikátor používat a každý měsíc mu zaplatí 150 USD. Není v jeho zájmu, aby každého učil jak používat indikátor bez něj :o). Chce zkrátka na svém systému vydělat, nemám mu to za zlé, málokdo by nechtěl. Pokud jsem dobře četl, autor systém obchoduje tuším že 7 let, za tu dobu jej upravil do dnešní podoby, kterou nabízí 7 měsíců k prodeji. Což samozřejmě pravda být může a nemusí.

Učit se vše hodlám tak či tak i nadále, nemám v plánu se zaseknout u jednoho indikátoru, ale proč to alespoň neodzkoušet jen proto, že se to zdá být až příliš snadné.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike:

Díky za zajímavý úhel pohledu (pro mě přínosný příspěvek). To co říkáte dává smysl, řekl bych, že uvažuji dost podobně, proto jej hned nezatracuji. Co se SL týče, tam jste se trefil. Po dosažení prvního bodu vždy okamžitě posouvá na BE. Když odečtu negativní RRR, na druhou stranu má striktní pravidla a konzistentně se jich opravdu drží. Projel jsem všechna jeho videa na youtube a porovnal s reálnými grafy ES, vše sedí.

Dost již bylo řečeno, další názory velice uvítám, ale nyní je na každém, zda si to také vyzkouší, nebo počká až na mé výsledky.

Díky všem za příspěvky a za diskuzi!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pavlosos:

já vcelku taky věřím že to může fungovat ale zaujímám k tomu opatrnej postoj. Jinak místo videí na youtube ho spíš zkus pozorovat live. Jestli teda takovou možnost nabízí. Beru to z tý kritický stránky že pokud chce systém dobře prodávat tak by měl live ukazovat jak mu to šlape pač zpožděný obchodování a nahrání na youtube asi není problém.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak fajn moje dnesne obchody 3.12.2008. s vysledkom som spokojny. 15:41 - pekny signal podla mna velmi. dalo sa to brat aj ako trendove DB, aj ako odraz od trend line aj ako RR. PT100 15:48 - DT. velmi dobra s/r uroven podla mna, podporene divergenciou. cela formacia vyzera pekne podla mna. PT100 15:55 - cakal som pokracovanie uptrendu, mohol som vziat viac v uvahu CCI, ktore nejako nenasvedcovalo otocenie. bohuzial SL50 celkom +165 ked skoncim takto skoro tak sa zameriavam na TFko a dnes tam mam 5 obchodov a vysledok +880 takze dneska uplna spokojnost

6799

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To frame3:

Live to nenabízí. V podstatě ale nemusí, stačí porovnat zobrazení indikátoru v mém a jeho grafu (oproti videu). Paralelně s tím jsem ověřoval výsledky uvedené na jeho stránkách. Vše opravdu sedí do posledního detailu. Později se podělím o své komplexnější papertradingové výsledky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnešní obchody: od 20:00 do 21:40 2xSL celkem -105$ dneska jsem si všímal že se na volume 700 objevujou dost často svíce o výšce 4 a více bodů. Beru to jako varování pro větší opatrnost. Pavlosos: oki budem rádi když se podělíš. Hlavně když pak napíšeš podrobnosti jako PT SL po kolika je posun atd aby si člověk udělal podrobnější obrázek.

6804

6805

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...