Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ja verim, ze komunita okolo price action sa tak skoro nerozpadne. niekedy v buducnosti by sa mohlo usporiadat aj nejake stretnutie si myslim. ja teraz v kosiciach budem pripravovat projekt, ktory bude ucit ludi obchodovat. bude to asi formou prednasky na rozne tema typu moneymanagement a podobne a jeden typ seminara bude aj live trading obchodovanie indexov so skutocnymi peniazmi. (nie ja budem obchodovat). frekvencia stertnuti bude asi raz za dva tyzdne. vsetci ste vitani:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to komin, david.barta:

díky oběma za komentáře.

fixní SL nemám, sice vstupuji přes bracket příkazy, kde mám SL 2,5b, ale upravuji ho, pokud je potřeba. Zde byla chyba u 3) obchodu, kde jsem tohle vůbec nevzal v potaz ... hezky jsem si v sobě plánoval, jak se to odrazí a pojede a že SL je v pohode :) haha, jako už kolikrát to bylo úplně jinak ...

jinak s posunutím v 1) obchodě jsem spokojený, trh se nerozjel, tak jak by měl a jak umí, při podobných signálech, tak jsem chtěl chránit svůj účet a hlavně svoji psychiku .. můj PT by zde nebyl, takže v pohodě.
obchod 2) tam jsem vystoupil, protože se trh řadu svíček nehýbal "kam měl", mám to v pravidlech OS

ad pocity: hodne hektický, někdy si zkusím změřit tep :) ale na druhou stranu super pocit, když dodržím plán a skončím na plném PT. Je fajn a určitě potřebný si vést různý statistický ukazatele, win%, RRR, DD apod ... ale to hlavní, co vše řeší je výpis z účtu a tam buď zelený nebo červený čísla, to je ukazatel :)

ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

komin:
Airmike:
Bohužel já už ani nevěřím že ty jeho screeny byly paper. Spíš věřím že to byly jen obchody vyznačený po skončení obchodních hodin. Teď mu nezbývá než rozjet novou kariéru na finančníku pod jiným nickem ale doufám že do tohodle vlákna nám už svoje obchody podsouvat nebude protože podle mě už nemaj žádnou vypovídací hodnotu.

Je fakt těžký v dnešní době komukoliv věřit. Proto jsem rád za ty kdo dávaj screeny přímo se značkama obchodů přímo z NT. Nemyslim si že by se tu remarqovo jednání mělo zatajit protože spoustu lidí si může brát příklad z jeho screenů a ani pak netuší že je to vlastně nejspíš jeden velkej podfuk.

V dnešním světě se asi už nemůžem ničemu divit. Jinak pokud má někdo pochybnosti a nevěří tomu že to tak je tak Ouklend rád poskytne důkazy. Ale myslím že to nebude potřeba a mohl by se k tomu i sám Remrque postavit čelem a alespoň se omluvit za svoje jednání.

Přispívání v tomhle vlákně podle mě není vůbec jen o tom ukazovat tady svoje obchody ale hlavně o tom aby ostatní měli nějakou důvěru v to že ty obchody jsou opravdu dělaný poctivě a bez balamutění ostatních jen kvůli získání snad nějakýho obdivu nebo něčeho takovýho.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

inak ja som svoj zakladny system na nq postavil prave na jeho screenoch ved to je urcite vidiet takze to nemusim tajit som v podstate jeho prvy ziak:) a este aj svoj template mam pomenovany remarque:) predtym som skusal rozne ine drbobky, wcci a podobne ale backtest mi nikdy nejako dobre nevychadzal. ale take veci zase ze je tazke verit niekomu ze urobil tie obchody ak tam nema znacky s tym by som bol opatrny lebo myslim ze prave pre takuto kritiku neprisipieva danek co ma tiez mrzi aspon myslim. to vlakno podla mna trosku straca opodstatnenie ked tu prispieva viac demo traderov ako live traderov a urcite je takch live vela. aspon raz za tyzden by mohli nieco hodit, nejaky svoj najuspesnejsi den v tyzdni alebo co :) to by bola skola

Link to comment
Sdílet pomocí služby

komin

myslim ze nieje velmi produktivne stavat strategiu na niekom inom. a hlavne nie stavat strategiu na Deme niekoho ineho. a hlavne ak ta strategia odporuje zakladnym pravidlam profitabilneho tradingu.

skus si vybudovat system sam, podla toho aby si nesiel sam proti sebe, vela systemov je velmi destruktivnych, to musis vediet zo screenov aj sam, bez toho aby ti to niekto hovoril.

Obchodovanie proti trendu, male stopky, vyhladavanie patternov v grafe. to su najcastejsie chyby. Ide predsa o tvoje prachy. sucastou komunity mozes byt aj ked budes prachy zarabat :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

komin: danek vysvětlil proč ty značky nepíše. Příkazy zadává v nějakým jiným programu.

Remarque: to podnikání ti neberu i když já to vidim jako morálně hodně zlý(tvrdit někomu že jsi zkušenej a dlouholetej obchodník) budeš tu defakto prodávat know-how který si získal od traderů který ti ho poskytli s ochotou zadarmo a ještě to zakončíš tím způsobem že tu sám ani už svoje případně nově ziskané know how šířit nebudeš. Ale každej ať si se svým životem naloží jak uzná za vhodný. Jen mě to fakt zklamalo. Mě se omlouvat nemusíš já si na podobný věci začínám zvykat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Airmike:

:) no hele nech si to jo? není to poprvé, co s tebou souhlasím ...
ale je fakt, že většinou se jen ozvu, právě když s něčím nesouhlasím, nebo se mi něco nelíbí, jako například toto rozebírání rádoby podnikání jednoho člověka, hrající ho si na velkého tradera, a to vše zrovna na tomto webu ... ;)

to Remarque:

důrazně tě vyzývám, aby jsi se neotíral o mé jméno (nick ) ...

[bold]to all: [/bold]

všichni víme, jak se věci mají a já všechny žádám, aby se v zájmu normálního fungování tohoto vlákna raději uklidnili a upustili od dalších komentářů na dané téma ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

airmike:

taku nosnu kostru mam okukanu teda patterny (ktore boli vysvetlene v nedavnych clankoch na financnikovi), PT a SL. ale nemyslim ze odporuje to zakladnym pravidlam profi. tradingu. mam tam uz zakomponovane aj svoje nuansi teda praca so CCI, sledujem uz aj iny zaujmavejsi sposob vystupu. SL mam podla mna v pohode a ine patterny sa mi na NQ zatial nepacia. vzal som si vela aj z tvojich prispevkov hlavne o trende a tie sa snazim mat vzdy na pameti, teda nesnazit sa otacat strmy trend a podobne. inak co mas proti vyhladavaniu patternov v grafe?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...