Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

ked sa abavite o tych divergenciach v strmich trendoch , tak mi je divne ze som este nevidel nikoho kto by v tychto trendoch obchodoval prave tie trendove. sam to sice neobchodujem, ale je tu jedna slecna (myslim) Andrea84 ktora mi ukazala prave takyto styl. dovtedy som ani netusil ze nieco take moze mat dobru % uspesnost. ale na druhu stranu do smeru trendu to bude asi pravda. nemam odskusane, ale mozete si to trebars zacat v strmich trendoch vsimat

6748

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

presne tak ako protitrendovu

s toho obrazka to je dost dobre vidiet, necakas na extremi na CCI , ale na 2 za sebou iduce ZLR, ktore su inverzne ku formacii na grafu, to je cele, akonajle sa dotvori druhe ZLR, vstupujes.

ZLRka ku High bodom formacie, MUSIA byt inverzne


priznam sa co sa tyka teorie, tuto formaciu som nikdy nepochopil, co sa deje ZA grafom. ale ak hladame len dobry pattern a nezaujima nas co je za tym, moze to byt fajn, hovorim , nemam odskusane. testnite si to ak chcete

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike: Tato divergence mi prijde zvlastni. Nechci ji nijak snizovat. Ale nerozumim jedne veci.. Obe tyto divergence maji znacit obchod na stranu short, ale pri tom vidime, ze druhy vrchol je nizsi nez prvni a zaroven momentum u druheho vrcholu dosahlo jeste blize k nulove lince.. Divergenci bych videl v opacnem pripade. Tzn. trh do 2bR a pri tom momentum u druheho vrcholu niz nez u predesleho. Rozhodne nechci dany pattern nijak zpochybnovat, jen bych rad pochopil, jak je zde mozne videt diver. na stranu short.. Dekuji za pripadne vysvetleni.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pavel K.

no to je presne to co by som chcel vediet aj ja, tiez tomu nerozumiem a rad by som bol keby mi to niekto vysvetlil. bohuzial :). Andrea mi hodila link na nejaky manual o divergenciach, a bolo to tam oznacene ako regulerna divergencia do trendu. vysvetlene to tam ale nebolo. preto hovorim ze to neobchodujem a nemam s tym ziadne skusenosti. skor by som to bral zo statistickeho hladiska ako pattern :).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ladary,
mohl bys prosimte trochu vice rozvest tu myslenku? Ja o zadnem deleni divergenci nikde necetl. Divergence nepouzivam a asi ani nebudu, protoze jim zkratka moc neverim. Ale nedokazu pochopit jednu vec, kdyz jde trh v ramci korekce nahoru, je preci jasne, ze momentum indikator taky povyroste. Jak tedy muze nejakym zpusobem ukazovat s urcitou pravdepodobnosti na pokracovani downtrendu? Znovu opakuju, nic nekritizuju, jen se to snazim pochopit..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...