Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

LA+:

Dokud tady bude někdo, s kým bude možné diskutovat nad obchody, tak nemám důvod sem přestat přispívat.

mira_k:

Přiložil jsem obchody ze včerejška. Máš pravdu, že v té hlavě je zakopaný pes. Všechno nahrává pro vstup a ona si stejnak řekne ne :-).

mlejda:

Já osobně mám ztáhnutou tu přeloženou verzi, což Ti asi nepomůže. Potom bylo někde z kraje tady tohodle vlákna pohromadě pár odkazů na PA, z kterých jsem čerpal.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj RMKomodity,
jj, ale vcera se mi to fakt nezdálo, mimo toho DB na low dne mi to ani nemrzí, ostatní signály, když jsem si procházel zpětně, tak ani jeden nebyl podle plánu, byl by vždy max na hraně, nikde krásný signál, jako se objevil v předchozích dnech ... dneska je taky den :)
Bude zajímavy sledovat hlavně dnešní závěr seance, když je zítra v US Díkůvzdání a burzy jsou zavřené a nevím, jak to bude v pátek, minimálně nižší volume čekám.

to mlejda:
tady, 3 příspěvěk zhora: www.financnik.cz/forum/read.php?2,96441,page=17

ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

LA+:

V poslední době to tu dá se říct hodně umřelo. Když si všimneš tak jména jako Danek, JKR a další už se tu téměř nevyskytují. Možná maj k tomu nějakej pádnej důvod. Já teda pokud tu bude pořád s kym probírat trejdy tak budu přispívat ale nerad bych abysme se dočkali doby tu bude jeden přispěvatel :)

Mira_K: Podle mě nevadí že jsi ten den neměl žádnej obchod. Vem si že ty už jedeš live a máš to mnohem těžší než my. Ty k tomu musíš přistupovat už mnohem opatrnějš než my co jen jedem paper. Nás špatný obchody stojej jen čas a nervy ale tebe zároveň i peníze. Důležitý je jak na tom budeš měsíčně. Budu rád když se za čas podělíš a řekneš jestli se ti povedlo ten měsíc bejt v plusu nebo v mínusu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj frame3,
jasně, souhlas ... taky jsem svůj den hodnotil jako úspěšný :)
na jedný straně žádný obchod, ale na straně druhé současně žádná ztráta, což je pro mne obrovský plus. V současné době se snažím stabilizovat účet, který je v docela slušné ztrátě, kterou jsem si způsobil jen a pouze svoji psychikou, ale pomalu a jistě se odráží tím správným směrem. Vím, že můj systém je OK a použitelný, obchodovatelný .. teď docela slušně zápasím se hlavou. Když bude s čím, určitě rád přispěju, hodnocení a pohled ostatních mi velmi pomáhá (tu)

ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

frame3: no ten swing indikator mi aj torchu prekaza lebo sa mi zda ze uz mam vela veci v tom grafe, ale zatial sa mi dari v nom vyznat a do zaciatku je to dobra pomocka.

all: neprestavajte tu prispievat prosim. aj mna mrzi ze ludia ako danek a jkr uz neprispievaju je to skoda, sledovat ich screeny ma bavilo. kazdopadne ak je niekto zdatny v programovani a chcel by, mohol by niekde sprekadzkovat nejaky chat. ja na neho budem kludne prispievat aj financne, len nech to cele neupadne a nech sa kazdy neodprata niekde prec :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Včera jsem se nejdřív nemoh připojit a pak mi nešla nahodit platforma. Proto jsem si to jen později prohlédnul a zkusil se nad tím zamyslet. Odpolední vypadala zajímavěji, ale abych byl kompatibilní s vámi, tak jsem si čmáral jen do večerní. mira_k: tvých screenů si obzvláště považuji, protože jsou z live. Rozdíl proti papírákům je markantní. Mě když chytne rapl, tak 10 obchodů není problém.

6733

Link to comment
Sdílet pomocí služby

komin

myslim si ze FXaci nebudu mat vobec namietky ak sa pridate na nas chat. je tam totiz hodne ludi co riesi indexy swingovo ci pozicne.

keci o tom ze ten kto nejde live nema prinos su len preto ze niekto si uz nepamata ako tazko sa zacina a teraz seka machra. bavil som sa o tom zo skutocnymi obchodnikmi a moj nazor je ze ten kto trejduje dlhe roky a pomaha, tak ako kopex FX traderov na chate si zasluzi uznanie . to su traderi ktori su uplne niekde inde ako nejaky anonymni, hoci dlhorocny .

ale musim povedat na margo toho ze Danek ci ostatni vam znami futures traderi sa trosku odmlcali. necudujem sa.
nikto nieje stroj , riesenie veci na fore akurat obera tradera o koncentraciu. preto je to pochopitelne.

Btw: na FX chate je mimochodom cely den dost dobra sranda, nepamatam si nejaku ostrejsiu vymenu nazorov, a vsetci sa tam spravaju korektne.riesia sa podstatne veci, nie hluposti, zaklady tam ma totiz skoro kazdy zmaknute. to sa mi na chate paci viac . pride mi to ako dost velky rozdiel oproti diskusii.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

moje dnesne obchody 26.11.2008 obchodoval som len prvu hodinu po otvoreni, potom som musel odist. tri obchody, 2xPT 1xSL celkom +165. inak neviem preco niekedy ninja trader posuva znacky vstupov a vystupov kazdopadne prikladam aj vysledky 15:40 - trendove DB, s/r uroven ok, PT100 15:45 - trendove DB, ta ista s/r, v oboch pripadoch divergencia co nieje prilis caste pri trendovych DTB kazdopadne PT100 15:51 - pekne DT na hlavnom pivote aj s divergenciou ale ked tak spetne nato pozeram so ziadnou s/r urovnou skoro ale signal sa mi pacil bohuzial SL50

6734

6735

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, moje dnešní obchody. NQ, RB2, 19:30-21:10, 2 obchody, 2xSL 1) RR, cena mi přšela jak R1,5 tak trendlinku, tak jsem vstouoil na RR, rozběhlo se to správným směrem, ale ne dostatčně, korekci jsem neustál, takže SL 2) RR, důsledek předchozí korekce, tj. cena klesla až k R1,5, tak jsem to vzal jako potvrzení S/R úrovní a RR, cena se ale chtěla odrazit ještě o něco níže, mimo můj rámec, takže SL. Dnes po příchodu ke grafům, jsem se nevnadil celkovým uptrendem, navíc když se cena odrazila od R1, opět nahoru, tak jsem nejdřív propásnul dva signály (v kroužku na screenu), když zejména ten druhý jsem měl vzít, byl podle plánu, ale nevzal, protože jsem čekal, až mi cena ještě víc klesna na včerejší high, ale pak už jsem nestihl nastoupit. Myslím, že i důsledkem nevzetí toho druhého obchodu jsem moc brzo vstoupil do prvního obchodu. Protože mám pravidlo, že dva plný SL, tak konec obchodování, takže dneska končím. Pokud někdo připojí svoje komenty, zejména večerní seance, budu jen rád (tu) ať se daří, Míra

6737

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mira_k: skoda ze ti uslo to v druhom kruzku to bol pekny signal podporeny odrazom od trendlinky. na taketo signaly teraz pozeram. samotne RR mi velmi nesedi ale mozno sa ho naucim pouzivat v kombinacii s/r a trendovej linky. zatial nato iba hladim z dialky:) na ten tvoj druhy signal si mohol mat zakreslenu s/r uroven trosku nizsie a mozno by si reagoval inak ale viem ze lahko sa takto hovori :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnešní obchody z 26.11.: sim, NQ, 20:00 až 22:00 mira_k: Ahoj Mirku, škoda, že jsi nevstoupil do toho prvního singálu v kroužku. Já jsem ho vzal. Pokud jde o ten druhý signál v kroužku, tak podle toho, jak pozoruju trh, tak po proražení takové S/R úrovně, ji potom trh už moc nebere v potaz. V tomto případě trh už taky několikraýt přes ní přejel. Je to něco podobného jako s tím DB, který jsme tady nedávno řešili. 1. Tam bych ja osobně nešel. Díval jsem se několik dnů zpět a na 1189.25 je silná S/R, ten tvůj vstup je kousek od ní. 2. Do tohoto RR jsem taky vstoupil, ale na 2x.

6741

6742

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...