Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

tak moje obchody. krasny uptrend skoro celu seansu ale nevedel som najst do neho signaly ale som rad, ze som si ich aspon nevymyslal. dnes dva obchody: 1xPT 1xSL 16:10 - oplatilo sa cakat na nejaky schopny signal. nelezalo to uplne na SR ale sedelo to na tick a aj moja pomocka ze ked je signal do longu pri trendovych DTDB tak CCI je pod nulovou linkou mi pomohla tak som naskocil. isiel som si naliat vodu a ked by som sa vratil chcel som PT posunut aspon na high vcerajska, ale bola to rychlovka takze len standardny PT100 16:30 - urcite lahodka pre tych co maju v plane RR. ja ho nemam ale zatial na ne hladim a zaujmava sa mi javi kombinacia RR a odraz od trendovej linky ako v tomto pripade. budem to zatial sledovat ale kazdopadne ziadny obchod pre mna. 16:51 - DT - trh uz nesiel tak agresivne hore a myslel som, ze je cas na taku 100dolarovu korekciu :) bol to dlhy boj a chvilu to vyzeralo nadejne no po 10 minutach nakoniec SL. Ale som spokojny aspon s tym ze som do toho nebabral a cakal. SL bol nakoniec -60 lebo som ho mal 1tick nad lavou nohou. celkom dnes +40, vzdy lepsie ako drotom do oka.

6874

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak já dneska neudělal zase žádný trade. Žádnej signál mi nepřišel dost dobrej, tak jsem nic nebral. Nic jsem neztratil, ale taky nic nezískal, přitom trhy tak hezky trendují. V sim bych do některých situací určitě šel a vydělal, ale live je to jiný, možná jsem příliš opatrný, ale na druhou stranu si říkám, že je to zase jenom chamtivost, která vidí peníze a nic z nich nemá. Zítra je také den a bude určitě mnoho příležitostí. Je to prostě těžký, ale věřím tomu, že se to postupem času zlepší. Hold je to začátek a ty jsou obtížné ve všech sférách. Každopádně každému, kdo si v SIM vede dobře, doporučuju přejít na live a nebát se začít. Doufám, že zítra už obchody udělám a budu moc přišpět screenem.

Hodně štěstí všem.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak mladenci dnes to bolo celkom zaujimave. o 19:55 som si sadol za komp a hned som dostal zaujimavy signal. problem ale bol ze som ho nestihol, pretoze hned ako pridem sa najprv trosicku rozkukavam . takze nic. potom som standardne dlho dlho cakal na perfektny signal. vzal som nakoniec 3 obchody ktore som manazoval presne podla planu bez chyby , a trh ma za to odmenil. +5, +30, +200 dnes som velmi spokojny.

6876

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím, moje obchody. Obchod č.1 -průraz zahuštěné oblasti, vstup byl sice dle pravidel,jen jsem mu zase úplně na 100% nevěřil,protože trh tvořil DH což považuju za dost silnou resistenci,takže v tomto směru nespokojenost,asi jsem ho neměl brátObchod trval velmi krátce. Obchod č.2-byl to RR či DT- tak toto byl podle mě dobrý vstup,dle RB1 bych to nazval DT,ale při pohledu na RB2 samozřejmě taky jako DT,ale taky jsem tam viděl RR. Jinak dnes se mě stalo něco,co ještě nikdy - celkem 4x po sobě jsem dal vstup do trhu a ani jednou jsem do obchodu nevstoupil,protože v 1 případě (DT na DH) a 4 případě (RR k pivotu) mě trh hodně utekl mým směrem a nestihnul se mě vyplnit limit.Pokud mě trh už uteče o více jak 6 ticků tak ruším pokyn protože při zpětném pohybu kdy by mě trh bral už by hrozilo vytvoření baru proti mě,oba by skončily bud na ochraném nebo plném SL.V 2 případě (průraz zahuštěné oblasti) a 3 případě (DB) by byly obchody v zisku,vystupoval bych 4 ticky pod/nad posledním barem (14 ticků prostor pro trh) tohle se mě fakt ještě nestalo aby mě takhle tolik obchodů po sobě uteklo,byl jsem z toho opravdu hodně překvapen.Obchody jsem zaznačil taky šipkama,ale bez čísel.Dnes se trh pěkně hýbal takže možností na vstup bylo dost. borax

6877

6878

6879

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím, tak moje dnešní obchody. NQ, RB2, 19:30-21:20, 3 obchody, 1xB/E+2, 1xSL, 1x výstup MKT v mírné ztrátě, live 1) RR, dle mého downtrend, odraz od S/R, tak jsem vstoupil, posun na B/E+2 dle plánu a na teto cene i vystup, z mohe pohledu spokojenost 2) RR, i pres opakovane prohlizeni tohoto obchodu, si myslim, ze jsem vstoupil dobre, na opakovany vstup uz jsem nemel nervy, vystup na SL 3b (navíc se skluzem :() 3) tezko komentovta, totalni kravina ode mne, kdy jsem si vymyslel vstup, kdyz mi to doslo .. nastesti velmi rychle, tak jsem vystoupil MKT s malou ztratou ač dnes trh nabídnul zajímavé a profitabilní možnosti obchodů, já se s tím nepotkal. Zejména třetí obchod mi opět navedl na myšlenku, že se vrátím k sim. ať se daří, Míra

6880

Link to comment
Sdílet pomocí služby

uz minule som sem daval obrazok ako definujem trend, a tento tvoj screen pouzijem teraz. je to uplne identicky obrazok ako ten predosli. takze hrube biele linky definuju hlavny trend, fialove definuju lokalne trendy a biele tenke korekcie. ked si vsimnes, tak vacsinusignalov beries az ked su lokalne trendy (fialova) na dne. ty mas sice dobre urceny hlavny trend, ale hladas signal v extremoch kde je mala pravdepodobnost ze ho najdes. DT a DB vznikaju vacsinou pri trojuholnikoch, kde sa krizuje Hlavny trend (biela hruba) a korekcia (biela tenka) ked trh ide dlho v hlavnom trende, a na lokalnom trende urazil tiez uz nejaky ten bod, tak je mala pravdepodobnost, ze s takou malou stopkou nebudes vyhodeny. naznacim kruzkom kde je dobre davat pozor na signaly.

6886

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...