Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

Teď už by se jenom hodilo aby tady přispěl jeden nejmenovaný trader se svojí obvyklou větou:

"Pojďme se vrátit k PA." :)

Remarque: přeji hodně štěstí do live a podnikání. Každý, kdo chce ostatní učit něco o komoditách si zaslouží uznání. I kdyby to pomohlo jenom jedinému člověku nalézt, co ho bude bavit a bude ho to živit, tak je to super.

To others: souhlasím s Airmikem, vraťme se k obchodování. Teď jsou tady 2 stránky diskuze bez jediného screenu. A screeny jsou hlavně to, proč sem většina lidí chodí. No teda nevim, jestli většina, ale já určitě.

Takže pánové žádný flame a těším se na vaše další obchody.

Láďa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

komin

ja preferujem nazor, ze patterny si musia najst teba. uz som povedal (3x) patterny musia s grafu kricat. nesmies ich hladat. to ci si beries priklad odomna alebo od hocikoho ineho je fuk. hlavne je aby si si vybral to spravne . ja niesom neomylny prave naopak, robim moc chyb. ale mozem za seba povedat ze to co pisem aj obchodujem, obchodujem to Live uz nejaky cas,( keby som chcel byt sarkasticky poviem ze som dlhorocny trader, lebo tie cca dva roky boli pre mna neskutocne dlhe ) :) . na futkachidem len kratko, ale funguje to o to lepsie. jediny problem bol vzdy len a len v nedodrzani pravidiel, nie v pravidlach ako takych.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojky Pavka
Jestli nebude vadit tak k tvým obchodům dám svůj komentář.

1) V tak rozjetém short trendu je uplné harakiri vstupovat do longu.
2)Toto trendove RR jsme brali skoro všichni, mě skončil na PT, ale málem mě trefil šlak,když trh třikrát minul můj SL o jeden tick.
3)Zde už jsem neobchodoval, protože jsem vydýchával předchozí RR. Ale tento obchod bych bral. Formace sedí hezky a na CCI je divergence. Volume nesleduji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Remarque: no tak jestli si nepochopil, že to "vysmívání se" bylo míněno v dobrym, tak už fakt nemam slov. A k tomu, že sem skoro projel svuj obchodní účet snad jedině toto...............kdykoliv kdo jel live, byť i projel svuj účet, má mnohem víc zkušeností něž můžeš mít ty za 1 live tejden a rok demotradingu, howg.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Remarque: a ještě něco, my sme neřikali, že se v systému pořád vrtáš..............to děláme všichni..........ale ty si pomalu tejden co tejden přicházel s totálně překopanym zlatym grálem (systémem)..............my ostatní sme systémy upravovali jenom drobnejma úpravama a ne jako ty, že si uplně změnil TF, způsob vstupů i vůstupů,...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Remarque: já hlava děravá.......to tu píšu na pokračování..............ještě jeden dodatek...........kdyby sis na tom tvym webu nevymejšlej, jakej si veleúspěšnej trader a jak ti to umožnilo cestovat a podobný kraviny, tak ani nepípnem a bylo by to férový podnikání, i když značně amatérsky zpracovaný............chtělo to mít minimálne nějakou peknou web adresu a profesionálně navržený stránky a ne free forum.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

nechci se k té kauze nějak moc vracet,napíšu jen,že je to vše pro mě velký šok,myslel jsem,že si někde dáváte tisíce screnů,vládne dobrá náladu v uzavřeném klubu lidí zabývajícím se PA a ted tohle.Já měl z Remarqua pocit že je pro trading hodně nadšený i jeho další směr jeho činnosti to vlastně potvrzuje.Je to jeho rozhodnutí,není asi potřeba na něho házet špínu,to že se vydává za profi trejdera je už věc jiná.

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pánové, myslím že je na čase udělat za tím vším tlustou čáru a věnovat se smysluplnějším věcem. Když chce někdo podnikat, je to jeho věc, když chce někdo svůj byznis založit na lži a podvodu, je to sice smutné, ale zase je to jen jeho věc. Nemůže se ale divit, že ostatní to okomentují a pravděpodobně se proti tomu i ohradí. Argumentům typu "projel jsi svůj účet, tak můžeš jen mlčet" se můžeme jen smát. Poukazují pouze na to, že dotyčný který je vyslovil se zatím vůbec ničemu nenaučil.
V tomto mlácení prázdné slámy by se dalo pokračovat donekonečna a k ničemu by to nevedlo. Proto doufám, že za tímto příspěvkem se již nic podobného neobjeví a budou zde zase jen příspěvky týkající se tradingu.

S pozdravem Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pokusim se take pravidelne prispivat: trh NQ; SIM; vstup se 2 kontrakty; SL: 9 tick; PT1: 20 tick; PT2: TSL na zacatku obchodovani jsem ocekaval uptrend; kdyz jsem nemel vstupni signal a trh udelal vzhuru cca 18b tak jsem si zase zacal hledat vstupy a provedl jsem zase vstup "CHYTRAK" mimo plan ( obchod 1 ) - neni to poprve. Jake mate sankce za takove obchody? Premyslim, jestli pri takovem hrubem poruseni planu jako trest nevypnout platformu a vice neobchodovat i za cenu, ze mi utecou platne obchody. 1) Buy Limit 1222.25; 2 kontr vstup chytrak; vystup na SL 2*12tick ( slip 3 ticky ) - tento obchod neni v DOM, protoze jsem po tomto poruseni planu vypnul platformu bez screenu celkem: -26 tick ( po zapocteni komisi ) 2) Buy Limit 1219.25; 2 kontr vstup na TTE na 1-2-3 Low vystup PT1 20 tick; PT2 78 tick - TSL vice pritazeno pred rezistenci R1 (1242 ) a zde jsem byl na korekci take vyhozen celkem: 96 tick 3) Buy Limit 1246.25; 2 kontr vstup na prorazeni Ross Hook - trh byl linejsi, ale vstup dle planu vystup SL 2*9tick celkem: -20 tick po dosazeni 2 SL ukonceno obchodovani

6870

6871

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...