Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Airmike: Tvoje oznaceni trendlinek je zajimavy a urcite dobre pouzitelny, ale v okamziku Mirovo 1. RR jsi jeste nemohl mit nakreslenou hlavni bilou trendovou linku, protoze ta byla viditelna az po vytvoreni druheho strednedobeho vrcholu (druha elipsa). Takze v tomhle pripade by byl (zatim) za hlavni trend oznaceny tou prvni fialovou primkou a pak by bylo prvni RR z hlediska korekce k hlavni lince brano za spravne nebo ne? Jenom bych si to rad ujasnil..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike:

Díky za obchody. Mám jenom pár drobností. Nemohl bys prosim tě ty tvoje vstupy nějak občas okomentovat? Třeba proč jsi do toho vstupil atd? Je mi jasný že holej screen bez popisků je lepší než nic ale přeci jen pak se může každej jen tak pidít po tom proč ten Airmike tak asi vstopil do toho a toho. Například ten první obchod mi příjde něco jako Famir s tím že se ale divim že to bereš když to téměř ani neprorazilo tu TL.

Ještě mám k tobě malou poznámku ke grafice: Zkoušel si laborovat s nastavením barev tvýho grafu? Opravdu ti přišla tahle kombinace zelenýho pozadí a zelený svíčky jako nejlepší varianta? Pro mě je to smrtelná kombinace a přijde mi jak když si chceš čitelnost schválně ztížit. Možná je to ale hodně subjektivní :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ja pouzivam na zobrazenie 2 monitori , jeden mam uplne odzumovany, a tam vidim trh v celej jeho sirke vyske. nakreslim si hlavne trendove linky a podla nich sa snazim riadit. na druhom mam detail trhu a tam vyhladavam signaly. obrazok ako ho ma mira nezachytil este jeden vrchol predtym. ja ho mam na screene. kazdopadne, aj s toho mirovho je vidiet ze trh urazil hodne velku streku a preto by potreboval nadych. treba to podla mna napozerat.ja sa snazim vyberat len velmi pravdepodobne signaly.

6887

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike, takhle uz je to jasny, diky.. Taky koukam na druhy monitor na vetsi obraz trhu, ale na vyssim tf.. Ja ale spise koukam na swingy, podle kterych urcuju trend a pak na SR, trendlinky mi k oku moc neprirostly.. To co ty mas zakreslene jako priblizeni k trendlince ja vidim jako rr, kde vstupy take vyhledavam viz. obrazek..

6888

Link to comment
Sdílet pomocí služby

frame3

poviem ti uplne uprimne, mozno to bude zniet sebecky, ale tie patterny ktore obchodujem su dost vydrete a tak som ich ani neplanoval zverejnovat . robil som na nich niekolko mesiacov. mozem len povedat ze su to na Tick presne vyspecifikovane vstupy.

neskor mozno pustim info von, ale zatial nie. pretoze to nieje dlhodobo preverene Live, a nechcem nikoho vodit za nos. ked niekomu nieco poradim, musim si byt isty ze to funguje.
obchodujem na svojom ucte a vsetky pripadne straty krijem ja . zatial musia stacit screeny.

a co sa tyka farieb :) mohol si si vsimnut ze zo zaciatku som siel na bielom podklade . ale pale green na bielom je strasne slabucko viditelna, a pre moje oci jeto nezretelne. mam dost kvalitny monitor a toto zobrazenie mi vyhovuje. bol soms FX zvyknuty na template MATRIX, ale bohuzial, pri NT sa mi strasne spatne cita CCI na ciernom podklade. takze tak

Btw: zelena ukludnuje :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TO Frame 3:

ke svemu obchodovani pouzivam dele nez rok trend lines a proto jen jedna kratka poznamka. Koukal jsem na tve screeny a nektre TL mas zakreslene / podle meho nazoru/ spatne. Ano vim ze zakreslovat TL je velice individualni vec ale sva pravidla ma. Napriklad je dulezite protinat nejblizsi vrcholy - nejmene dva. V tvem pripade mas TL ktere minimalne ve dvou pripadech nesplnuji tuto podminku. Je nutne nastudovat GRADACE TRENDU - zde je receno vse. Pokud je nenajdes na Netu tak ti neco poslu. Neber prosim tuto poznamku nijak zle jen se TL zabyvam opravdu dlouho a chci ti usetrit cas a mozna i nejake penize.

focus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...