Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otazka ZACATECNIKA


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,
chtěl bych poprosit o zodpovězení otázky o marginech.Pokud se rozhodnu zakoupit komoditu a složit margin pro intradenní obchodování,ale po otevření obchodu se rozhodnu že bych chtěl komoditu držet i přes noc dá se tahle situace nějak řešit ??(třeba doplatkem rozdílu marginu)nebo je to pevně dáno a musel bych pozici do konce obchodního dne zavřít.
Díky
S pozdravem Borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den
Ked som pred nedavnom, pri hladani info o intradennom obchodovani, objavil stranky financinika, s zaujimavymi informaciami . Nakolko som ale zaciatocnik, tak som postupne cital a tlacil Manual - komodity, WCCI, a Sierra Chart + par clankov o Daytradingu. Posledne 2 tyzdne som po nociach robil bactesting na ER2 z dat od SCmatic. Zabralo to i tyzden z dovolenky. Vysledok - profit cca 500$ / 8 hod. denne. :) Prave prebieha moja platba na e-mini kurz 1, co bude koncom mesiaca (zijem v zahranici). A tu su terazky moje otazky:
1. Chcel by som kratko obchodovat ER2 nanecisto s fiktivnimi peniazmi, ale s realnymi datami a v real time. Je taka moznost?
2. Aka je cena pri kupe jedneho kontraktu na ER2, je teda nutne obchodovat hned s 5000$ ?
3. Ak chcem pridat pri testovani v Sierre EMA204 , tak v Technical Study Setings zmenim pre EMA " Length" z 10 na 204 ?
4. Tak a tu to bude mozno problem. Chcem k dalsiemu testovaniu pridat Analizu MAE a MFE pre jednotlive patterny. No, chcem LEN zapisovat data do tabulky , nakolko som to i z googlovania celkom nepochopil. Ja neviem co tie cisla v tabulke znamenaju? Jak k nim pridem? Je to niekde podrobne vysvetlene?
Na prve 3 otazky stacia jednoduche odpovene - cislo + jo, or ne. Na tu poslednu to nechavam na Vas.
Dik za odpovede,
Got bless you. :-)
Daiv

Link to comment
Sdílet pomocí služby

1. staci zalozit ucet u IB nutna investice 5000 do live uctu lze si pak zalozit demo ucet a obchodovat fiktivne realnyma datama
2. pokud mylsite margin tak je na strankach IB aktualni neznam ale zda se mi ze z 2000 zvysovali na 4000
3. ano presne tak staci zmenit
4 Analiza MAE a MFE je zalozena na nejvisim moznem zisku a na nejeci mozne ztrate touto analizou se hezky zjisti jaky by mel byt optimalni SL a jaky optimalni PT urcite doporucuji delat pri baktestu a paper
zde je odkaz na dizkuzi www.financnik.cz/forum/read.php?2,46827

at se dari

avatar

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

zrovna jsem navštívil stránky IB a trochu jsem se zděsil kvůli marginům, myslel jsem si, že rozdíly marginů během času nejsou zase tak veliké, tuším v červnu byl margin trhu E-mini SP500 1750 USD initial a 1400 USD maintenance, nyní 3544 USD (2835 USD), k takovýmto docela rapidním rozdíům dochází často ? Předem děkuji za odpověd.

S pozdravem
Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim...s forexom len začinam ... a spomenul som si na jednu vetu ktora znela nejak takto....všetky obchody na forexovom trhu musia byt uzavrete do 2 dni......nechapem tomu....to akože mam nakupene euro...a ono mi tie eura preda po dvoch dnoch??? či ako...som z toho v rozpakoch...lebo na deme mam otvorene aj tyžden...a nič sa nedeje :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...