Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otazka ZACATECNIKA


Doporučené příspěvky

Za BID lze nakoupovat limitem - proto je tato tato volba třeba TSIM přednastavena.
Ale samozřejmě se může stát, že trhy v rychlém pohybu utečou a obchod nebude exekuován.
Záleží na konkrétním přístupu každého obchodníka jaké příkazy pro exekuci používá.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím,
ospravedlnujem sa, ak som sa netrafil na správne vlákno, ale moja otazka suvisi s podnikanim v tejto oblasti. Nemam zaujem sa venovat tradingu nejako zivelne, ci dokonca mimo zakon, preto ma zaujima, aky predmet podnikania (ci uz v zivnostenskom liste, ale vo vypise z obchodneho registra) je najvhodnejsie uviest, aby to bolo legalne a aby som nemal v buducnosti problem zdovodnovat danovemu uradu, ze sa venujem niecomu, na co vlastne nemam opravnenie. Dik :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tm.home Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím,
> ospravedlnujem sa, ak som sa netrafil na správne
> vlákno, ale moja otazka suvisi s podnikanim v
> tejto oblasti. Nemam zaujem sa venovat tradingu
> nejako zivelne, ci dokonca mimo zakon, preto ma
> zaujima, aky predmet podnikania (ci uz v
> zivnostenskom liste, ale vo vypise z obchodneho
> registra) je najvhodnejsie uviest, aby to bolo
> legalne a aby som nemal v buducnosti problem
> zdovodnovat danovemu uradu, ze sa venujem niecomu,
> na co vlastne nemam opravnenie. Dik :S


pročti si celé forum už to tady bylo řečeno mnohokrát, nebo si myslíš že až pojedeš třeba na dovču do řecka budeš tam žádat o povolení aby jsi mohl obchodovat ze svého notesníka na dovče. Jasně můžeš si založit firmu ale budeš mít vyšší zdanění a menší zisky, a ztráty taky nebudeš moci odepisovat jak v klasickém podnikání. Daně samozřejmě budeš platiti i jako soukromá osoba ale daleko menší, nehledě na byrokratickou agendu kterí otravejue život všem podnikatelům, např. vyplňování údajů pro statistický úřad a pod. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny
jako začínající laik bych chtěl slyšet názor někoho na XTB zkouším s jejich online demo broukrem obchodovat a jelikož jsem začátečník tak toho mnoho nevim.
Finančník je asi jediný vynikajicí web na "českém internetu" kde se člověk může něco přiučit, ale o XTB jsem zatím nenašel nic. Předem děkuji za odpověd.
S pozdravem Jindřich Krejčí

Link to comment
Sdílet pomocí služby

fenix.jk Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím všechny
> jako začínající laik bych chtěl slyšet názor
> někoho na XTB zkouším s jejich online demo
> broukrem obchodovat a jelikož jsem začátečník tak
> toho mnoho nevim.
> Finančník je asi jediný vynikajicí web na "českém
> internetu" kde se člověk může něco přiučit, ale o
> XTB jsem zatím nenašel nic. Předem děkuji za
> odpověd.
> S pozdravem Jindřich Krejčí


Jindro,
daj si XTB tu na Finančníku do Vyhladávania a niečo ti nájde hlavne vo vlákne "Spolahlivosť FX brokerov". Nie je tam toho ale veľa. Neviem tu prakticky o nikom kto cez nich reálne obchoduje. Všetci dávajú prednosť overeným firmám ako nejakým Poliakom...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj lidi,
chci se zeptat jaký rozdíl mezi papertrading a trading na demo účtu, všude je kladen hlavní důraz na papertreding a potom obchodování na demu, ale já v tom nevidím žádný praktický rozdíl. Při obchodování na demu mohu jak testovat strategii, tak si zapisovat obchody a vyhodnocovat svoji equity.
děkuji za odpověd

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...