Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otazka ZACATECNIKA


Doporučené příspěvky

to binyxxx: šlo mi spíš o to, že pokud máte v trhu korekci 1000 USD opakovaně, tak SL 150-250 USD s tím moc nekoresponduje a pokud se to děje v demu, tak do dema vám jdou živá data, tak se to to děje live, "jen" tam nemáte peníze. Je to hlavně, ale na vašem testování, pokud vám to dává ucházející výsledky, jak píšete, tak se s tím dá počítat a fungovat.

ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Binyxxx,
určitě bych nezvyšoval SL, i těch 5% je docela dost, já preferuji riskovat 2%. Je to spíš otázka na četnost těch korekcí 1000 USD, bohužel ty trhy neznám, takže neposoudím ... ale myslím, že se dá určitě najít více klidnějších trhů, kde váš SL bude dostatečný a nebudete riskovat časté korekce 1000, které vás vyhodí.

ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To mira
No me spis prijde ze je to asi nejake obdobi,protoze pred 2 mesici to nedelalo,prave proto se ptam,predtim jsem pouzival jinou platformu,ale jsou to ziva data takze to nema na platformu vliv.Kdyz sem byl na kurzu,tak se tam take probiralo ze treba v noci na el trzich je dobre si posunout zvetsit SL,protoze kdyz je v noci mensi volume ma nekdo zajem zasahovat Sl,jako kdyz si tam nekdo hraje.Tak nevim

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,chtel bych se zeptat,kdyz mi muj system da signal k nakupu ci prodeji a ja zadam prikaz nad ci pod useckou posledniho dne a dalsi den otevre trh mezerou mnohem niz ci vys znamena to ze jsem vstoupil do pozice,az na te hodnote pod ci nad gapem??Nebo na hodnote meho zadani??to same od meho vystupu..cili stop-lossu .Napsal jsem to trochu slozite.Ale doufam ze me pochopite.Dekuji moc za odpoved!Tomas


Link to comment
Sdílet pomocí služby

to binyxxx: pokud se to děje až ted v poslední době a během backtestu jste se s tím nesetkal, tak bych osobně počkal, neměnil SL, zda to bude pokračovat a v jaké frekvenci nebo se to uklidní, když ne, tak bych změnil trh, na výběr je toho dost, navíc Vy jste psal, že obchodujete více trhů, předpokládám, že se to neděje na všech nebo ano?
Může to souviset s nějakými důležitými reporty, zkoušel jste to porovnat s nějakým kalendářem událostí a reportů ?

ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To mira,

No je to asi tim ze ted obchoduji jine trhy,ja vzdy hledam trh ,ktery trenduje,vzdy o vikendu projedu trhy a trhy co nentrenduji jdou do strany si nevsimam .Potom uz kdyz mam urcity okruh trhu tak si vlastne vyfiltruju dlouhodobe trendy a potom uz hledam na dennim grafu pomoci oscilatoru vstup.Take mam seznam co vlastne chci aby ten trh splnoval napriklad se divam jak se prodava ta komodita ve vzdalenejsich mesicich,podle toho lze dobre urcit jestli je o tu komoditu momentalne zajem,jestli je nekdo ochotnej treba ji preplacet.(kdyz si vezmeme ze u komodit se vzdalenejsim mesicem dodani je treba pocitat s vyssim skladovacim nakladum)podivam se take na tydeni report jak si stoji large traders.To je asi tak moje fundamentalni analyza toho urciteho trhu.potom take samozrejme sleduji open interest,podle toho se da dobre predvidat zvrat,skontroluju silne S/R urovne atd..no a kdyz vse sedi trh splnu je vsechny pozadavky tak tedy jak jsem psal vstoupim pomoci oscilatoru,nebo na prorazeni trendove cary na CCI do trhu.No a vystupuji bud na prorazeni trendove cary na momentum indexu,nebo proste na vyhozeni na SL.Takze to je jen v kostce muj predem pripraveny plan,ktereho se drzim.Takze vlastne obchoduji vetsi okruh trhu,nektere neobchoduji vubec,protoze se treba ani nedaji obchodovat.Proto asi jeste nemam dobrou znalost toho urcite trhu,nekdo treba obchoduje je jede,nebo dva trhy,proto ma take vetsi prehled a trh zna dokonale,coz je vyhoda.
No psal jsem to v rychlosti,snad to ma aspon trosku hlavu a patu.
Binyxxx

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, vie mi niekto poradit ako sa mám zaregistrovat na Open Tick za účelom získania grafov do Ninja Trader? Zaregistroval som sa vo formulári Sign Up: Meno, Email a Platforma. Potom to vypísalo, že ma budú kontaktovať a dakuju za registráciu. Odvtedy prešli 3 dni a nič!!! Bol to te správny formulár? Postupoval som podla rád na stránkach finančníka v súvislosi s novou ponukou na plaformu Ninja Trader. Pokial je Open Tick taký ,,flexibilný" aj v obchodovaní tak s pánom bohom.Všetky ostatné platformy mi zasieali prístupove heslo a meno do max.5 minút.Ďakujem.

Norbert888

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no kdyby sis dal tu praci a precetl alespon 1 z 1000 vlaken co je tu o open ticku posledni dobou tak se tam opakuje porad to same. maji ted stop stav.
navic je potreba umet cist. na jejich strankach je jasne napsanao "Opentick is upgrading its network infrastructure and temporarily cannot accept new users."

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To 911,

dakujem za odpoved , to že maju stop stav som si prečítal aj ja, lenže ten stav maju akosi dlho tak som si myslel , že som urobil nejaku chybu ja , alebo že mi blbne PC. Takže pre dalších záujemcov o grafy zdarma môžem poradit poskytovatela dát zdarma :www.mirusfutures.com, odtial som si stiahol data do Ninji bez problémov.

Norber888

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...