Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otazka ZACATECNIKA


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Kluci, je mi jasné, že tohle fórum není žádná seznamka a že slouží pro úplně jiné účely, nicméně vás ochotné bych moc chtěla poprosit o radu. Narazila jsem při svém studiu trhů na vícero problémů které "zaboha" nejsem schopná pochopit.. Takže tímto zvu dobrovolníky na kafe popř. cokoliv jiného :o) Kdyby byl někdo tak moc ochotný se mi chvíli věnovat budu moc ráda. Jsem z Prahy. Díky moc Ellen (22)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ellen,
jasně, omlouvám se, to mi nedošlo ... do chatu se smí přispívat pouze po absolvování kurzu. Tak svůj nápad beru zpět :(
Na druhou stranu mně osobně kurz e-mini I. hodně pomohl poskládat části teorie dohromady, i atmosféra tam byla pro mne skvělá a hodně mi to motivovalo do dalšího studia a testování.

Klidně ale dávejte dotazy sem, určitě Vám hodně lidí tady ochotně pomůže, možná ne tak rychle, jako na chatu, ale nebojte se ptát :) současně zkoušejte vyhledávání, jak na main webu v článcích, tak i zde v diskuzích, hodně dotazů už tady je zodpovězeno.

ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
jsem úplný začátečník tak se předem omlouvám.Tak zhruba před dvěma měsíci mi kolega zavedl na jednu schůzku kde mi bylo předtaveno možnost obchodovat přes Brokersjob.Proběhne školeni za 25.000,-Kč a dostanu CD s programem na zkoušení a že člověka vše naučí.Trochu mě zarazilo,že člověk je v týmu kde manažérka má provize z našich obchodů.Pak jsem zháněl informace kolem komodit a narazil jsem na finančník oproti webu brokersjob je web finančník super hromada informaci manual apod. Koupil jsem si i knihu Obchodování na komoditních trzích,která je ve stejném duchu.Moje otázka zní zda má někdo zkušenosti s brokersjob nebo jeto jenom o tom jak nalákat lidi vytahat znich peníze a pak at si poradí jak chtějí.Na finančníku jsou taky kurzy jak jsem se dočet. Tak prosím o radu nerad bych investoval do špatného školení.Komodity mě chytly a nerad bych se hned na začátku zpálil.

Ještě bych potřeboval poradit nainstaloval jsem si NinjaTrader vše OK ale nemohu se zaregistrovat na Opentick prý se ozvou.Je něco jiného kde stahovat bezplatně grafy? Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zkusenosti s brokersjob nemam, ale vse co potrebujete k obchodovani se naucite za par dnu. Vse co potrebujete k vydelavani je uz ale beh na dlouhou trat a to Vas nikdo nenauci, k tom se musite dopracovat sam systemem ktery bude zrovna Vam fungovat. Programy na zkouseni jsou na internetu u kazdeho brokera k dispozici zdarma. Nejdrive bych vam proto doporucil si nastudovat Financnika, abyste mel jasno v tom co vlastne od takoveho kurzu potrebujete. Jina vec je pokud byste se chtel spolehat na analyzy a tipy brokeru, investicnich poradcu apod. - ti mohou pomoci primo s konkretnimi obchody, ale to riziko bude porad Vase.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Barabašek

Před dávnou dobou jsem dostal stejnou nabídku. Že jako za €800 dostanu software zdarma, celodenní školení jen za 500 Kč ap. Jelikož jsem měl eminentní zájem se seznámit s obchodováním komodit, začal jsem pátrat, až jsem se dostal na stránky financnik. cz. No a bylo naprosto jasno. Zde je všechno zdarma, platformu a demo účtů si lze otevřít nespočet, data zdarma, tak proč platit tolik peněz. Začal jsem pečlivě pročítat všechny články, dizkuzi, chat, zaregistroval jsem u různých společností, vyzkoušel demou účty no a skoro po roce jsem tak trochu zakotvil u jedné, kde neustále zkouším a zkouším. Na společnosti, které chtějí peníze prakticky za to, co mohu mít zdarma jsem bleskurychle zapomněl.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Potřeboval bych poradit nainstaloval jsem si NinjaTrader dle návodu na finančníku vše proběhlo OK ale nemohu se zaregistrovat na Opentick prý se ozvou(moje angličtina neni nejlepší ale píšou tam že je oto velký zájem tak to nějak filtrujou). Je něco jiného kde se dá stahovat bezplatně grafy a poběží to s NinjaTraderem?Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Barabašek:

Zdravím, 25k za kurz je nehorazne - stejne jako vse co vam bylo nabizeno. Bohuzel takove "spiny" v podobe podvodniku jako p. Kriz z Trebice je kolem tradingu hromada. Staci si udelat mensi due diligence na jeho jmeno, domenu apod. a brzy zjistite ze vesele obira sve spoluobcany jiz od roku 1990 ;) v ramci jinych polecnosti samozrejme :)

Ted vazne. Drtivou vetsinu veci co k tradingu potrebujete mate na internetu k dispozici (zde velky DIK i TVURCUM FINANCNIKA (tu)) ZDARMA ! Nevim jak pri obchodovani komodit, ale pri obchodovani men (forex) je bezne, ze mate zdarma platformu, realtime data, moznost neomezeneho demo uctu. Brokerovi posilate jen penize k obchodovani, a ten si bere poplatky za obchod, nebo se necha platit spreadem. Co se tyce informaci, blogu, e-booku, diskuzi a kurzu o trzich je na internetu opravdu more tez ZDARMA, a obcas se daji takto objevit i velmi cenne informace. Takze zde Vam staci pouze Vase pile a trpelivost ke studiu. Usetrene penize si radsi poslete na ucet az zacnete obchodovat ;)

Kazdopadne Vam drzim palce at se Vam dari !! ;) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

IOOser
Záleží co vás za ty prachy naučí. Pokud se ale budete učit sám tak vás to přijde taky na pěkný balík. Když jsi budete zapisovat kolik s tím strávíte času, kolik zbytečně investujete do software, který většinou nevyužijete a zpočítáte kolik by jste za ten čas vydělal podnikáním, tak zjistíte , že vám ujel nový mercedes.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...