Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

To corporate:

no tak to nevím,ale pokud používáš BT tak hned při vstupu by se Ti měl do trhu zadat příkaz na SL popř.PT ovšem za předpokladu,že je používáš.V tomto směru by měly být příkazy i při výpadku netu stále v trhu a pozice ochráněna.Pokud je používáš tak u otevřeného podkladu v TWS by jsi měl vidět přikazy zadané i přes BT.Pokud tedy nejde close position(což je známka že by jsi příkazy v TWS měl mít) pak by moho být řešení že by jsi v příkazu na SL či PT změnil jeho cenu na aktuální kurz podkladu,čimž by se Ti pozice zavřela jakoby za market to jde tím že klikneš pravým tlačítkem myši na políčko s cenou a přepíšeš ho na aktuální,a novou cenu potvrdíš přes "transmit".Otázkou samozřejmě zůstavá,že pokud je trh dost rychlý cena Ti může utíkat,než ji stihneš zadat,ale podařit by se to nějak mělo.(možná na více pokusů)


borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, rád bych poprosil o radu zkusenejsi obchodniky. Momentálně jsem ve fázi vývoje obchodniho systemu, chtel bych do budoucna obchodovat pozicne a zajimalo by mne zda nekdo oobchoduje pozicne pres IB, popripade jake jejich elektronicke trhy jsou nejvhodnejsi k pozicnimu obchodovani. Velice dekuji za odpovedi a doufám zje jsem do dal do spravneho vlakna. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Na demoplatformě IB jsou přístupná demodata mezi jinými i ER2. Poté, co byl trh přesunut na burzu ICE a je obchodován pod novým tickerem TF se mi však již nepovedlo RUT NYBOT DEC08 Futures TFZ8 zprovoznit. Použil jsem k tomu návod z finančníka, ale jak nastavit přístup k datům z burzy NYBOT zmiňováno v 1.bodě, to opravdu nevím.
Nechce se mi totiž otvírat účet u IB jen k vůli papertradingu. Mohl by mi, prosím, někdo z vás pomoci? Díky. Ba

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím mám drobný problém s IB platformou... zobrazuje se mi hláška (viz obrázek dole) že si musím aktivovat jakési data pro trh RUT, které mám aktivované přesně podle návodu tady na finančníkovi... všechno co má být zatržené pro RUT InterContinental and New York Board of Trade (Non Professional) zatržené mám... obrázek

6214

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím mám drobný problém s IB platformou... zobrazuje se mi hláška (viz obrázek dole) že si musím aktivovat jakési data pro trh RUT, které mám aktivované přesně podle návodu tady na finančníkovi... všechno co má být zatržené pro RUT InterContinental and New York Board of Trade (Non Professional) zatržené mám... předem děkuju za odpověď

6215

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím vás všechny,snad se mohu připojit k diskuzi.Dnes jsem spustil platformu a měl jsem tam zprávu o navýšení marginu,teda aspon tak jsem to pochopil,moc anglicky neumím.Je to celkem rána,takže o navýšení pozice budu muset ještě počkat.Moc jsem toho nepřeložil,tak se chci zeptat zkušenějších,je toto navýšení trvalé,nebo se jedná o dočasné opatření,kvuli současné situaci.Předem děkuji za odpověd

S pozdravem Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...