Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

jirkabred: DEMO ucet se nemusu otevirat, staci spustit TWS ze stranek IB a zadat uzivatele "edemo" a heslo "demouser" (pokud si to pamatuju spravne). Nicmene krome dema technologie je vpodstate nanic (ja na nem jeste overoval margin vyzadovany pro urcite typy opcnich pozic), protoze do nej chodi neprilis smysluplna data.

Na realny ucet IB pozaduje 21 let.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vďaka Lemming,

Ešte jeden dotaz do fóra:
ak zadám opačný príkaz - teda vlastne StopLos alebo ProfitTarget a zaškrtnem pri ňom FILL OUTSIDE RTH + nastavím ho ako GTC - tak sú moje pozície chránené aj o niekoľko dní mimo obchodných hodín? Teda IB mi uzavrie pozíciu na akcie aj o 3 hodine ráno? Samozrejme ak bude likvidita.
Zaujíma ma to preto aby som mohol v kľude spávať s ochránenými otvorenými pozíciami. Aby sa nestalo, že na druhý deň otvorí akcia GAPom, mňa síce broker vyhodí z obchodu na SL ale s oveľa väčšou stratou.

Štefan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to dario64:

Párkrát jsem porovnával svá data od IB s jinými poskytovateli a číselně to vychází prakticky stejně (+- nějaká menší odchylka), tzn. že bar na volume2000 by se měl vykreslovat zhruba stejně dlouho jako jinde.
Problém může být v tom, jak jsem se někde na fóru nebo na chatu dočetl, že IB informace o volume nějakým způsobem dopočítává tak, aby to bylo srovnatelný s ostatníma. Nejsem si jistej, ale podle mně pokud jen dopočítává volume a nijak nezasahuje do zobrazovaných cen, tak by to nemělo nijak výrazně vadit. I když je možný, že se jednotlivý konce barů můžou o nějakej ten tick lišit, ale v dlouhodobým porovnání by to IMHO nemělo výsledky obchodování výrazně odlišovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to dario64, MerQury:

IB je charakteristické tým, že agreguje ticky s rovnakou cenou dokopy a dopočítava volume. Napr. to čo u eSignalu je napr. 5 tickov na nejakej cene, to u IB je jeden tick. Čiže odlišuje sa počet tickov za jednotku času aj volume. Z alternatívnych grafov na IB asi najmenej chybové sú RB. Nevadí im tak agregácia tickov a volume nepoužívajú vôbec.

Porovnanie IB versus eSignal:
www.linnsoft.com/qa/a/108.htm

Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...