Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

dsplichal - s tou sierrou teda nevim ale mě to taky furt hlásí hlášku Subscibe... ač data už odebírám od září a všechno je OK. tak jsem na tom okénku zaškrtla : víckrát toto okno nezobrazovat :o)
jo a historický data většinou nejdou dotahovat a začne se ti zobrazovat od chvíli kdy ten kontrakt poprvé zapíšeš do sierry.

pa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli nevíte jak má IB zajištěný naše vklady? Už jsem u nich asi od září a celkem mě poslední dobou znepokujijí informace, že Citibank má celkem velký ztráty, protože kdyby citibank padla tak v ní zůstanou i veškeré peníze IB - teda naše peníze... nevíte o tom někdo něco víc? Protože se mně nechce znovu peníze stahovat domů.... a mít je v bezpečí.. nejde o pár korun..

Děkuji za odpověď Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nate Stronge
skype: nate.at.zaner
Licensed Account Executive
Zaner Group

Interactive Brokers is a good company. My experience has shown me that IB like every other company does certain things good and others not so good.

The Good
1) The data feed is reliable
2) Established futures firm with second largest market share
3) Good customer service service for international traders. International traders traditionally prefer to communicate electronically and that is IB's specialty
4) Competitive commissions $4.80 round trip

The Bad
1) Very high margin requirements
2) Non Friendly trading interface

I have had most of my success moving traders from IB to Zen-Fire with Dorman. Dorman and Zen-Fire has forex and futures trading capability. $4.40 all in on ES $2.10 plus fee's. Zen-Fire is the fastest data feed.

Interaktivní makléře je dobrá společnost. Moje zkušenost mi ukázal, že IB, jako všechny ostatní společnosti se některé věci dobré a jiní ne tak dobře.

Dobrý
1) Údaje krmivo je spolehlivá
2) Založení firmy s futures druhý největší podíl na trhu
3) Dobré služby zákazníkům služby pro mezinárodní obchodníky. Mezinárodními obchodníky tradičně preferují komunikovat elektronickou cestou, a že je to specialita IB
4) Soutěžní komisí $ 4,80 okruh

Bad
1) Velmi vysoké požadavky marže
2) Bez Smírná obchodování rozhraní

Jsem většinu mého úspěchu pohybující obchodníky z IB Zen-Fire s Dorman. Dorman a Zen-Fire má Forex obchodování s futures a schopností. $ 4,40 v ES o 2,10 dolarů plus poplatek za to. Zen-Fire je nejrychlejší datový zdroj.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

již delší čas bojuji v aplikaci TWS s jednou věcí. Rád bych ve chvíli, kdy kupuji nějaký spread, rovnou nastavil PT a SL.
Nastavit PT není problém, leč bojuji právě s nastavením SL na kombinaci několika opcí (v podstatě to samé u cirkusu a kondora).

Otázka zní: jakým způsobem nastavit SL na kombinaci dvou opcí?

Předem děkuji.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj všetci,

Chcem backtestovať trh Euro Stoxx 50, ale ako si sa mi nedarí stiahnuť data do Sierry Chart, aj keď mám predplatený level 4. Neviete mi poradiť akú štruktúru symbolu mám uviesť pre historické data? Vyskúšal som: New/Open Intraday chart a zadal som súbor v tvare FXH9, ale vypisuje mi chybu.
Ak môžem tak by som doplnil aj druhú otázku: Ak chcem potom papetradovať, tak data od IB si musím zaškrtnúť na ich stránke (platené) a štruktúra súboru je ESTX50-200903-DTB ???????

Vďaka všetkým za odpoveď
;) :D ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To bolo veľmi rýchle.
Vďaka za rýchlu odpoveď, ale teraz by som najprv potreboval poradiť s prvou časťou otázky a to je správny symbol pre tento trh na využitie dat, ktoré ponúka priamo program SierraChart (mám level 4).

Stano :S :S

PS: Mimochodom minulý týždeň sa mi stalo (pri výpadku elektriny), že som backtestoval a samozrejme spadla platforma TWS. Nevie tiež niekto aké informácie by požadovali pri telefonickom kontakte (to je myslím do Švajčiarska), aby som napríklad chcel ukončiť pozície ???

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj,muzete mi nekdo odpovedet na zacatecnickou otazku? Je spravne,ze se mi realtime data(graf) od IB vykresluji v Sierre az od okamziku,kdy Sierru spustim?Nevidim tak obchodni seanci od zacatku,kdyz zacnu pozdeji.Cely den(graf) vidim az nasledujici den.Je to fakt,nebo lze nekde nastavit? diky za odpovedi :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já se omlouvám že to tady tak píšu, ale proč je vlastně IB tak protěžovaný broker (to že je největší pro mně není argument), když můžu mít u jiných brokerů srovnatelné komise, třetinový margin, účet si otevřít už od 5000$, nebo dokonce bez omezení, kvalitní ticková data zadara (od IB je nepoužitelný volume). Já tomu nerozumím. Pár let zpátky, to bych ještě chápal, ale dnes ?

To poklop: Proč se nejdřív nepodíváš na jejich webovky ???

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomassino,
důvodů je celá řada. Nižší margin a ticková data zdarma nejsou všechno.

Rozdílů je celá řada - např. zabezpečení účtu (spousta lidí obchoduje jinde tak, že mají svůj účet zajištěn jen heslem, které jim pošle broker emailem, což si nedovedu představit v okamžiku větších účtů), možnost obchodovat skutečně široké porfolio produktů, hodně robustní technologické řešení atd.

Tj. osobně znám spoustu traderů s velkými účty, kteří obchodují právě zde.

Ale ano, pokud si chcete trading osahat s minimálním účtem, tak jsou určitě funkčnější řešení (nebo pokud máte 100% specializaci). Nicméně nic není tak černobílé, jak to vypadá na první pohled a určitě bych IB tak zásadně neodsuzoval.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...