Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

Zdravím,

no jo TF je divočák tam se asi IB brání,ale ubrat by trochu mohli(na tu polovinu),přeci jen 6875 USD je přes 68 bodů intradenní pohyb daným směrem což je skoro 14%, a to snad nebylo ani při těch největších masakrech.Ted jak to IB snížilo u ostatních,tak to je podle mě optimální hodnota marginu.

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Danek,

jj,je to s marginama zvláštní,Evropu nejedu takže nedokážu posodit dravost trhů co píšeš,ale díval jsem se na to, a tedy na DAX byl ale margin brutální,to chtělo snížení určitě už asi dávno,nevím čeho se obavali.Všimnul jsem si,taky pár věcí.Je třeba zajímavé,že nezměnili ani jeden margin na celém NYBOTU(možná se na něho teprve chystají).A paradoxně k tomu třeba snížili margin na ropě (CL) na 4556 USD,když zrovna ropa poslední dobou tuto částku zcela bezproblému zvládne intradenně udělat jak malinu. :),což zrovna moc logiku třeba proti TF nemá.
Taky třeba margin přes noc na kukuřici okolo 2000 USD je nesmysl když kukuřice dělá třeba jen gapy klidně i 500 USD a denní pohyb taky i 30 bodů(bod 50 USD),takže margin je za 2 dny pryč jako třeba ted za poslední 2 dny, a Ti co jedou bez SL....

Ale je možné,že dnes s úpravama teprve začali,a budou ještě pokračovat,uvidíme,možná je i tradeři na to budou upozornovat,ale asi by měli u toho stanovování marginu více přemýšlet.

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rád bych vás poprosil o pomoc. TWS mi stále píše hlášku, že si musím v account managementu zaškrtnout data pro NYBOT, přitom je mám dávo zaškrtnuté a také se mi account managementu zobrazují jako že je mám mít, přesto TWS stále hlásí, že je třeba tato data "subscribe".. Víte, co s tím, prosím?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

prosím poraďte - platí teď zkratka TFZ8-FUT-NYBOT? mám pocit, že TWS mi ji vzalo, ale když si chci zobrazit datový soubor, tak tam chybí data od 5.12 až do teď, téměř nulové vol... poraďte prosím, jak zadat aktuální kontraktní měsíc, aby mi to běhalo.. Díky moc..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

díky,
TFH9 mi sice vezme TWS, ale stále píše hlášku, že si musím dodatečně ta datapro Nybot) zaškrtnout na stránkách IB, ale i když to už dávno mám. a sierra tuto zkratku sice zobrazí, ale vůbec to nevypadá jako normální trh, navíc je tam mezera v datech a jdou až ode dneška od 12hod, přitom mám "days to display" 45.. poraďte ještě prosím

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Richard:
Problém je myslím v tom, že TWS po mě chce pořád "subscribe" data.. proto myslím, to, sierra neumí zobrazit, ale co dělat, když ta data mám na stránkách IB zaškrtnutá (v TWS mi řádek s čísly o trhu běží) a stále píše hlášku, že musím ta data "subscribe"... díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...