Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

Dobry den,
da sa nejak zistit, ci si konkretna osoba zalozila ucet u IB a s cim konkretne obchoduje? Spolupracujem totiz s niekolkymi ludmi, ktori poznaju moje strategie a mam s nimi podpisanu zmluvu o tom, ze ju nemozu uplatnovat vo svoj prospech bez mojho suhlasu. Existuje nejaky sposob, akym si overim, ze tu zmluvu dodrziavaju? Dakujem za kazdu radu.

Anna Mokra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Fogos:

pokud myslíme oba stejný příspěvek, tak je už cca 3 roky starý..tj. myslím, že aktuálně by neměl být s kukuřicí u IB žádný problém..pokud chcete mít opravdu 100% jistotu a klid, napište dotaz přímo do IB..viz. www.interactivebrokers.com/en/general/contact/newContact/contact.php?ib_entity=llc

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den přeji.
Zajímalo by mě pár věcí ohledně IB, pročež mi připadalo nejrychlejší optat se tady:)
1) Je pravda, že u IB je možno založit si účet až od 21 let?
2) Slyšel jsem, že IB se zaměřuje na intradenní obchodování... jak je to ale s pozičním?
3) Nabízí platforma od IB technickou analýzu?
Jde mi totiž o to, že mám již vyhotovený obchodní systém a též kapitál 10 000 USD k dispozici, ale bohužel mi chybí potřebné znalosti, co se brokerů a obchodních platforem týče, ale je mi jasné, že pro tuhle oblast bude potřeba již trochu praxe, resp. vše si vyzkoušet alespoň nanečisto. Samozřejmě by bylo nejsnazší si zvolit nějakého českého brokera, kde by byla jednodušší komunikace atd., ale jak jsem pročítal různé zdejší diskuse, tak tuzemští brokeři jsou pěkní šejdíři, kteří mají vysoké poplatky. Ale na druhou stranu, pokud jsem naprostý začátečník, tak by ani tato volba nemusela být špatná, pokud jde v zásadě o to, abych se otrkal a naučil se praktické základy obchodování. Nehledě na to, že bych uvítal, kdyby mi broker poskyt obchodní platformu s technickou analýzou, poněvadž na tůzné kombinace brokerů a platforem bych již potřeboval někoho, kdo se tradingu věnuje delší dobu, a nikdo rakový bohužel v mém okolí není. Přesto mě IB zaujali, tak byhc si chtěl ujasnit tyto tři základní informace:) Předem všem děkuji za rady ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den všem,
chtěl bych se optat, jestli někdo netušíte, jestli IB mají výjimky pro studenty? Na jejich stránkách jsem zahlédl podmínku, že studenti do 21 let, mohou zakládat účty s 3000 USD. Zajímám se o to, protože jsem student, mám připravených 8000 USD a hledám brokera. Chystám se jim napsat, ale ještě před tím se radši ptám tady na foru vás zkušených :)
Díky za radu.

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Bony:

poznamka k Ninja Trader:
-ano je pomerne drahy:)
-ve vlakne o mirus futures zminuji diskutujici i nejakou free ocesanou verzi (ale vazano na brokera)
-lze jej tez pronajmout za $50 mesicne (ninja trader lease) - to mi prijde celkem OK, alespon to cloveku nezestarne kdyz vydaji novou verzi
-je mozno zvazit sierra chart (lze s IB), ta se da urcite provozovat za cca polovinu ($25/mesic) (jen pronajem)

hodne zdaru vsem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny !
Prosím o radu. Na email jsem od IB dostal zprávu že se mám nalogovat do Account Managementu / Finnish Aplication
a dokončit registraci jinak mě vymažou. Po přihlášení mš to pak prý povede dál. Tak Mě to nikam nevede a v tom menu není taková položka vidět. Pouze v pravém rohu při přihlašování.
Podotýkám, že učet mám schválen, prachy na učtě a kodovací kartu aktivní. Zatím jsem ale neobchodoval na ostro.

Děkuji za vaše rady !!

Dear IB Applicant,



Our records indicate that 40 days have passed since you began our online application process to open account UXXX797 with Interactive Brokers.



Before experiencing the benefits that IB offers, you must complete your application. To do this, select Finish Application from the Login drop-down list in the upper-right corner of the IB website and enter the username and password you obtained at the beginning of the application process. You will then be guided through your remaining steps. Your application will be reviewed as soon as you have completed all registration steps and provided us with notification of how you will fund your account.



Please be advised that an uncompleted application will be deleted from the system 45 days after the start of the application.



To help answer any of your outstanding questions, we encourage you to visit our account features, benefits, and information page by clicking the link below.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
×
×
  • Vytvořit...