Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

  • 4 týdny později...

ahojte,

mam tri zive ucty a po rokoch by som chcel ist do IB (forex) pre male poplatky na intradenne obchodovanie. Dostal som demo od IB na vyskusanie. Otvaram asi 5 lotove obchody a zarazilo ma, ze pri ziadnom otvorenom trade som nedostal 1pip spred...ako je pisane na nete. Neviem ci je to demom, ale vzdy mi dalo cenu o 4 - 5 pip horsiu. Da mi niekto odpoved...kto ma skusenosti s real uctom u IB?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim asi nejsem na úplně spráném vlákně, ale snad mi někdo může pomoci, snažím se otevřít účet u IB v dolarech,velikost účtu 12000, ráda bych obchodovala e-mini FT, jsem už asi v půlce a v kolonce Account Type jsem zaškrtla Reg T Margin je to dobře? V kolonce Market Data Selection jsem označila North AmericaUS Securities and Commodities Bundle Non-professional - Level I Includes all Stock, Options, Futures and Bond markets je to správně? A neměla jsem tam označit ještě něco? Protože na následující straně Account Configuration/Confirmation mi vyskočilo u Margin and Products Futures United States červeně Pending je to dobře?

Jestli jsem na úplně španém vlákně omlouvám se a napiště mi název správného děkuji apina

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

zdravim
mám schválený účet u IB, chci tam poslat peníze, jenže jsem si nevytiskla při vyplňování příslušnou stránku s plnou adresou a bankovním spojením, můžu použít údaje uvedené na stránkách finančníka Otevíráme účet IB - krok 11: informace o fundování, závěrečné informace, jsou zde uvedená čísla účtů SWIFT Code, adresy IB a Citibank, je to z roku 2006 jen chci vědět jestli je to stále stejné, nebo se něco změnilo? děkuji za odpověď apina

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Dobrý den Potřebuji poradit ,před založením ostrého účtu jsem si chtěl trochu zaklikat na Demo účtu ,abych věděl jak otevřít svůj trh (E Miny Russel 2000) ,propojit ho s Sierrou chart ,vstoupit long nebo short a umět pozici uzavřít. Jenže když jsem na demu vytukal TF a i přesto ,že jsem vyzkoušel všechny možné expirační měsíce ,žádná data mi to neukazuje. Prosím jestli mi někdo můžete poradit co jsem udělal špatně. Přístup do platformy je: Jméno: edemo Heslo: demouser zasílám i screenshot ,prosím pomozte ,myslel jsem ,že backtest ,bude to nejtěžší co mě před živým obchodováním čeká ,jenže backtestem jsem se prokousal ,ale zobrazit cenu k Russelovi nedokážu :( Díky všem za pomoc a přeji hodně úspěchů

10409

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji za odpověd a radu ,ale pod kodem Rut je velký Russel a já bych spíše E -miny. A Futures to nabízí pouze vyexpirované měsíce ,to mě Ib teda dostali ,takhle těžký jsem to nečekal :) Přikládám opět screenshot i Jméno: edemo Heslo: demouser Prosím pomozte , asi to bude nějaká maličkost ,která mi uniká :( Chci pouze ,aby mi E miny Russel 2000 (Futures) ukazoval cenu. Díky všem.

10411

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Maxim Colloseum: má první rada byla hloupost. Opravdu tam ná být symbol TF viz. screen ( na ten rut se nedívej , je to otevřená opční strategie IRON CONDOR). A taky jsem si vzpomněl, že jak přešel Russel 2000 z jedné burzy na druhou, tak se museli data(z té nové burzy) někde v interactive brokers povolit. A demo to asi nepodporuje. V tu doby tady na financníku o tom vyšel článek i s popisem nastavení. Já si to už bohužel nepamatuji, ale neměl by to být problém najít. Petr

10412

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...