Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

  • 3 týdny později...

to majecek
IB se dá použít i na RB grafy. Velká nevýhoda je však nepříliš dobrá kvalita dat. Takže pokud budeš chtít v budoucnu používat tickové, nebo volume grafy, tak to bude horší. Taktéž bid ask volume je od IB hodně zkreslené, jakožto i volume obecně. Proto doporučuji založit si účet u brokera který poskytuje kvalitní data - např.Zaner, Infinity, OpenECry.....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zkusil jsem demo od IB, učím se obchodovat komodity. Pokud si dam zobrazit graf, tak mi to zobrazuje neskutecne blbosti, tlusta zelena cara pres cely graf atd, nezobrazi historii atd. Dela to jenom demo nebo je to normalni. Vubec ovladani grafu mi prijde velmi tezkopadne a neprehledene. Obchoduje nekdo komodity pres IB? Dělá to jenom demo nebo je tak i ostré verze?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj tomcat,

tak tohle me taky vydesilo :)
je to proto ze IB neposkytuje tickova data.

Kdyz ja to videl prvne tak me to vydesilo natolik ze jsem se sbalil a sel na pivo :) kdyz jsem prisel po par hodinach tak Ninja uz mel dostatek dat a vykresloval mi to normalne vcetne vsech krivek (cci, Ema, a i range bars byly v poradku)

pokud chces historii (pro IB) tak se podivej na denni nebo minutove grafy a ty se ti zobrazi v poradku a na ty range bars si musis nekolik hodin pockat (nechat zapnute at si natahnou dostatek dat)

majecek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 2 týdny později...

j.sumik, objednávka karty sa dá naklikať v menu naľavo v IB accounte. Exaktné položky ti bohužiaľ nepoviem, keďže odtiaľto sa v žiadnom prípade do accountu nebudem prihlasovať, videl som to však doma, nie je to ťažké nájsť, treba postupovať logicky, plus "nabídka" menu nie je nekonečná, stačí to prejsť.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prominte jestli tento dotaz je již někde zodpovězen.
Ale jsem trošku zmatený na jednu stranu jsem zde našel že IB neposkytuje ticková data, ale jinde jsem četl, že IB data jsou velmi kvalitní, vím, že se to nevylučuje, ale přes IB myslím obchodovali i Petr s Tomášem v době kdy obchodovali Grafy Volume 2000. Mám program Sierra chart a s demem TWS od IB si už dlouhou dobu hraji, dalo mi spoustu práce ,než se mi povedlo IB se Sierrou propojit a vůbec přijít na to, co se jak dělá.
Mám v plánu obchodovat RB grafy a ptám se. Jsou online data na live účet od IB pouze minutová a nelze je použít na zobrazování RB grafů?
Ještě bych se chtěl zeptat kde visí stoplossy IB. Jestli pouze u mě na počítači, nebo u Brokera a nebo přímo na burze?
Děkuji Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...