Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

Borax, Rich, Pavel K.
Díky za odpovědi, opravdu jste mě uklidnily, už jsem myslel, že se budu muset vrátit zpět, jsem rád že IB nemusím opouštět a RB grafy také ne.
Myslím, že držení SL příkazů na burze je nejlepší možné řešení, četl jsem ve vlákně infinity future, že tam držel broker příkazy u sebe a v nočních hodinách (USA) došlo k výpadku mezi brokerem a burzou a Trader přišel o 2000 Euro (je to skoro na začátku vlákna IF)
To Pavel K. Moc nerozumím výhodě v držení OCO vazby na serveru brokera. Měl jsem za to, že na burze je to nejbezpečnější.
Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj traderi, chtel bych se na Vas obratit s nasledujicim problemem. Mam ucet u IB a pouzivam Ninja Trader. Jeden den jsem nacital data behem Life seance, viz.obr1 a pak druhy den, kdyz jsem aktualizoval data pres Reload v Ninja Trader, tak situace vypadala jinak, viz.obr2. Je tohle normalni nebo je nekde chyba? Pro me je to dost zasadni problem, protoze se pak nemuzu spolehnout na Backtest vysledky. Godi

12820

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všichni,
mám dotaz ohledně zakládání Corporate účtu u IB. Zakládám si Advisor účet abych mohl tradovat z jednoho místa více účtů. Všechny náležitosti už mám připravené. Jen jsem narazil na požadavek od IB na "Proof of the authority of the firm to trade on margin" formou buď Corporate Charter nebo Bylaws a nebo Corporate Resolution.
Chápu to dobře že to znamená že po mě chtějí interní firemní politiku, že moje firma může obchodovat na margin? Pokud se jedná pouze o firemní politiku, tak jistě nemusí mít formu notářského zápisu, že? Mohl by stačit pouze mnou podepsaný dokument. Chápu to správně?


Předem děkuji za odpověď


Ondra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...