Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Já už od konce týdne neobchoduji ... (právě kvůli nízkému volume) statisticky začnu tradičně až 5.1. 2012.
Teď vychutnat svátky, přečíst nové knihy a přijít na nové myšlenky :)

Je to taky umění naučit se od trhu odtrhnout a přemoct myšleknu, že bych z těch trhů ještě něco "vymáčkl" .. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to gumaczek: Na obrazkoch mas popisane ako som to dnes a v piatok videl ja. Dnesny obchod 1x SL -8ticks 1xTP +45ticks Ak chces mozeme sa presunut do vlakna market aukcie a mozes tam dat nejake analyzy s popisom ako sa pripravujes na trading a co vidis v trhu. Ako si si vsimol to co pouzivam ja nie je cista market aukcia. Dolezite ale je ze viem co sa v trhu deje a viem preco to obchodujem a to je ten pravy edge aky mozes mat.

18047

18048

18049

18050

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Romane,

je toho hodne, uz jenom staci, ze Muly mel fixne nastaveno pocet TPO v IB na 2 bez ohledu na to, jaky profil pouzivas, takze u tydenniho, mesicniho a rocniho to spatne pocitalo IB. To ale nastesti opravil. Ale na dalsi veci uz kasle, jako ze se ztraceji seance, kdyz si trh clenis, treba po prelovani se mi na starem kontraktu ztratily US session, Jap. a Evropa zustaly, ale Amerika byla vcudu. Pomohlo asi 50 reloadovani a 3 dny cekani. A kdyz mu napisu, ze se to deje, tak odpoved je, at ten profil neclenim, coz je super.Dal treba, ze se nenacitaji pismenka, kdyz trh otevre nove TPO nebo kdyz si chci mit v grafu soucasne volumovy a TPO profil, tak ze na sebe uplne nesedi a tak pismenka pak nejdou precist a spousta takovych drobnych kravin vedle tech zasadnich veci, coz cloveka hodne otravi. Prijde mi, ze je to udelane jenom, aby to ukazovalo VAL, VAH, POC na 30 minutovem nerozbalenem profilu a kdyz uz chce clovek neco vic, tak to zacina mit mouchy.
Takze po vanocich mu napisu, ze at si licenci vezme zpatky a vrati mi penize (to ale necekam, ze by udelal), ale hlavne si stahnu Investor a budu si hrat mezi svatky s nastavenim, abych od noveho roku mohl zacit s novym programem.

Pekne svatky, Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PetraSR:
Peta, segra no serus, vidim ze telepatia funguje :) minuly tyzden som si na teba akurat spomenul ked som sa po dlhej dobe chystal pozriet co nove na financnikovi.. som tu uz menej, isteho casu mi to tu prislo nie ako diskusia ale skor bojove pole.. zijem zijem, system stale ten isty s naozaj len drobnymi novinkami a nejake nove vstupy k tomu, tentokrat uz vlastna tvorba.. no a pozeram pomaly MP a footprinty, zapacili sa mi maniaci z L2ST, takze mam dalsiu metu do buducna, ale nikam sa uz neponahlam.. drzim palce nech ti to ide, normalne mam "deja vu", akoby to bolo vcera ked sme s tym este len zacinali :) drz sa aj ty

tiez vsetkym krasne sviatky prajem a co najviac dobrych obchodov v Novom roku

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...