Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

OPCE - základní info


Myk

Doporučené příspěvky

  • 3 týdny později...
  • Odpovědí 809
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Mám vypsanou Putku na strike 89 na SPY. Ten uzavřel včera na 88,71, v aftermarketu je za 88,85. V TOSu mi ale pořád visí ta ITM putka s časem expirace -1, mark value ma na 0.265 (nechápu), delta 100 (to chápu :)) a zbytek parametrů je na nule (to taky chápu). Máte prosím někdo zkušenost kdy a za kolik mi přistanou na účtu akcie a putka zmizi? Ještě nikdy jsem nebyl přiřazen, tohle je taková moje premiéra :P a jsem zvědavý, jak to bude probíhat, ale myslel jsem, že se celá transakce odehraje dnes.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Takže jen pro zajímavost, shares mi přistály na účtu dnes. (Počítám, že o půlnoci ze soboty na neděli jejich času). Margin je skutečně jen 50% (tohle je torchu divný, když jsem kupoval akcie AIG, strhli si 100%, není mi úplně jasné, kdy je margin 100% a kdy jen 50%). Dostal jsem je za 88.71, tedy za to, za kolik v pátek burza uzavřela v regulerním čase, aftermarket se do toho nepočíta, pro mě taky nové zjištění. No, tak teď už jen aby znovu vylezly nad 89 a bude vše růžový :P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Fubu, ano je to na demo ucte..ale ten demo ucet je k live accountu (bez omeskania) takze aj tam moze byt maly rozdiel.. to regis, pises ze "dostal sem je za 88.71" .. pravdepodobne si pozeral zlu cenu, lebo tie akcie Ti museli pristat za cenu na ktoru si mal vypysanu tu MAY PUT, teda za cenu 89 co bola povodne strike price..vid moj prilozeny screen (chod do account statement, equities a pozri si Trade Price..) tie marginy niesu ani mne jasne, musim sa na to pozriet..uvidime aka bude v pondelok open cena.

9020

Link to comment
Sdílet pomocí služby

regis,

pri AIG si bol tak isto short a aka bola cena za akciu?

Pozri www.thinkorswim.com/tos/displayPage.tos?webpage=marginSchedule&displayFormat=hide a pozor na formulku pri Initial margin "The greater of:".

Ak bola cena AIG pod $5.00 tak platilo pravidlo:
"The greater of 100% or $2.50 per share for stock priced less than $5.00 per share".

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 fubu, ja jsem proste koupil nekolik set akcii AIG, to nebyly zadne opce, ale primo akcie AIG. TOS mi uctovali plnou nakupni cenu, byt jsem, myslel, ze mi odectou jen 50% (ne ze by to hralo roli, protoze jsem je kupoval za 0.4992 ale to je vedlejsi)

Ted, kdyz me priradili, tak mam za akcie SPY blokovanejch jen 50%, tedy onech 4435 na kontrakt. Jsem zvedavy, zda to v pondeli padne na onech 30%, kdyz to hned v pondeli neprodam (jakoze asi ne). Je dost mozne, ze AIG je non-marginable security, ale jak to poznam, to fakt nevim :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...
Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...