Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ppavell >> ahoj. Zda je moje metoda efektivní nebo ne to ukáže až čas, patřím mezi ty kteří jeli obchodování s indikátory, čili věčný backtest, hledání systémů, hodiny se kopat ve Sieře a excelu, teď jedu PA a dělám reply ve Sieře, prostě klasický papertrading, hledám DT,DB, smysluplné průrazy, spekulace na swingy. Spíše se snažím se dobře naučit co dělá trh, spekuluju hlavně nad tím kam trh může dojít, proto se hlavně zaměřuju na výstup a MM.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mira_k >> ty průrazy mám až moc subjektivní, nemám na to přesné pravidlo. Např. vytvoří se DT, který je pak proražen, ale před tímto DT se trh už v daný den jednou pohyboval nad hranici DT (říkám tomu, že tam není vstup do neznáma), druhá možnost kdy se mi proražení líbí je ta když je např. celý den trh v trendu, tam DT a DB nezabírají, proto v hodně trendových dnech beru hlavně průrazy. U H a L dne jsem opatrnější, tam beru zase pokud trh přes tuto hranici hodně rychle vystřelí. Přesně pravidla na to bohužel nemám, ty průrazy vždycky beru s ohledem na to jak se daný trh v daný den chová.

Tobě taky ať se daří.
Měj se. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Nějak nám tu usnulo vlákno o PA :-) Tak trochu přispěju svým systémem... Na rozdíl od většiny zdejších traderů, myslím, jedu ER2 pouze v odpolední seanci (neboť mé současné zaměstnání ani nic jiného nedovoluje), přesněji od 19:45 do 22:10, na grafu RB7 a pouze RR, DT, DB. Dále trochu koukám na trojúhelníkách... ale zatím je neobchoduju. Vstupuju vždy na close svíčky stop příkazem tak, že když se svíčka teprve vytváří a zbývá jí tak 1-2 ticky do konce, již tam limit dám, protože díky RangeBars mohu předpokládat, kde svíčka uzavře. Sice se může stát, že se příkaz aktivuje a ke close stále nedojde a může se to otočit opačným směrem... ale zatím je to velice zanedbatelné procento. SL mám 60 USD. Na BE+1 posunuji, když je obchod +70 USD v plusu. Potom posunuji SL do longu přesně na low druhé zelené úsečky (při shortu na high druhé červené úsečky). A zatím se pomalu dostávám ze ztráty, které mi způsobily indikátory :-) Přihodím nějaké příklady z tohoto týdne... 11.8.2008 1) odraz od RR, vstup 754,1, výstup na posunutém SL 755,2.... +110 USD 2) odraz od RR, vstup 754,2, výstup SL...... -60 USD 3) odraz od RR, vstup 752,5, výstup na posunutém SL 753,6.... +110 USD 4) odraz od RR, vstup 751,4, výstup na posunutém SL 750,3.... +110 USD 5) odraz od RR, vstup 751,7, výstup SL...... -60 USD 6) odraz od RR, vstup 753,1, výstup na posunutém SL 748,7.... +440 USD .... Bohužel jsem toto samozřejmě nevzal... selhala psychika po předchozím SL :-((( celkem na kontrakt 650 USD (nutno odečíst komise), já jen +210 USD :-(((

5903

Link to comment
Sdílet pomocí služby

13.8.2008 1) short - DT, vstup 746,6, výstup na BE+1..... +10 USD 2) long - odraz od RR, vstup 745,7, výstup na BE+1.... +10 USD 3) long - odraz od RR, vstup 745,5, výstup na posunutém SL 749,6.... +410 USD 4) short - DT, vstup 750,4, výstup na BE+1.... +10 USD 5) long - odraz od RR, vstup 748,1, výstup na BE+1.... +10 USD 6) long - odraz od RR, vstup 747,2, výstup na BE+1.... +10 USD celkem na kontrak +460 USD (bez komise)

5904

Link to comment
Sdílet pomocí služby

15.8.2008 1) short - odraz od RR, vstup 749, výstup na SL... -60 USD 2) long - DB, vstup 746,7 , výstup na posunutém SL 749,2 ... +250 USD 3) long - odraz od RR, vstup 749,8 , výstup na posunutém SL 751,2 ..... +140 USD 4) long - odraz od RR, vstup 751,8, výstupn na BE+1 ........+10 USD celkem na kontrakt +340 USD (bez poplatků)

5906

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to coochi,

musím říct, že jsem překvapen. Po dlouhé době zase někdo, kdo zjistil, že nejjednodušší věci fungují nejlíp. Logické vstupy, pro RB0.7 naprosto postačující SL. Posun na BE taky odpovídá. Výstupy na základě pos. SL, jsou podle mně nejlepší varianta. Až se srovná psychika ... Rozhodně bych si to nyní už nekombinoval ničím dalším. Přeji hodně úspěšných obchodů a držím palce.

Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...