Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

OPCE


tomnes

Doporučené příspěvky

MiRoc:

tady někdo nečte příspěvky,že? :-)...no nic, když se podíváš o pár příspěvků výše,tak najdeš odpověď...ale aby ses v neděli moc nenadřel,tak ti tedy odpovím :-)

TOS v současné době neotevírá ostré účty občanům ČR a pokud ti jde jen o demo,tak stačí vyplnit jen první stranu formuláře a je to.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobry den.
Prosim vas, aki brokeri a ake ine platformy pre zive obchodovanie opcii existuju okrem TOS?

Rad by som si otvoril ucet v TOS, ale na moje otazky kedy to bude mozne, vravel volakto z TOS na chate, ze "teraz nie". A na kazdu podobnu otazku opakoval to iste. Takze neviem, ci vobec niekedy bude mozne u nich otvorit ucet z SK. Preto hladam alternativneho brokera. Prosim o podanie skusenosti a poznatky s inymi bokermi a inymi platformami.

Dakujem vsetkym a zelam pekny den

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dakujem Borax,

pozeral som ich platformu v demo mode a napr. v RUT sa mi nezobrazili takmer ziadne opcne retazce. Bud nic, alebo zopar N/A-cok. Pisal som im, ze co a vraj na live sa zobrazia. Da sa na to spolahnut?

Este ak mozem 2 otazky: akym sposobom kontrolujete napr. IronCondora, co sa napr. maximalneho dosiahnutelneho zisku a straty tyka? Lebo nenasiel som tam risk grafy podobne TOS a popravde mam v tej platforme docela chaos.

A druha: niekde na fore som videl nefunkcny link na akehosi sprievodcu platformou IB pre opcie, dalo by sa k tomu este dostat?

Dakujem a zelam pekny den

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vím, že brokeři se řeší v jiném vláknu, ale tady se diskutuje o opcích nejvíc takže, TOS zatím neotvírá nové opční účty pro Čechy a další podřadné země (Británie, Maďarsko...). Další možnost je IB, ale tam mi opční trading moc nevyhovuje (osobní názor). Používáte tedy někdo jiného brokera? Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím a mám dotaz ohledně vašich zkušeností s plněním při otevírání opčních strategií v TOS (např. IC, SS ... ) - máte zkušenost s tím, že v některou denní dobu (např. hned po otevření trhu ... ) dostanete lepší plnění (vyšší cena, rychlejší vyplnění) než v jinou dobu? Nebo je vaše zkušenost taková, že na tomto (tj. v jakou denní dobu strategii otevíráte) de facto nezáleží? Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
můj dotaz směřuje na absolventy opční akademie nebo na Petra a Tomáše: chtěl bych se přihlásit na Opční akademii I v červnu. V podkladech je napsáno, že se bude vyučovat hlavně na platformě TOS. Jenomže když teď stejně neotvírají účty pro osoby v ČR, tak váhám? Bude to pro mně přínosné i s platformou např. IB TWS? (tam mám už účet otevřený - a zkouším i paper) Základy opcí jsem už postupně nastudoval z knížek a tohoto serveru.
Díky a ať se daří

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...