Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

OPCE


tomnes

Doporučené příspěvky

Moc děkuji za odpověď.

Ja jsem si zatim ani ostrý účet u TOS ani jinde nechtěla otevřít. Já jsem si jen chtěla zkusit z demo platformy TOS exportovat živá data do Excelu, podle rady Petra Podhajského
www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/aktualni-data-trhu-v-obchodnim-deniku-v-ms-excelu.html
a začít si budovat obchodní deník pro papertrading. Libi se mi myšlenka nezávislosti, kterou Excel ve spojení s živými daty poskytuje.
Nevíš tedy jak se k těm TOS stahovatelným cenám pro neklienty dostat?
Eliška

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přeji dobrý den,

pokud Vám bude stačit demoúčet TOS (pro download dat je toto dostatečné), můžete se přihlásit pod smyšlenými údaji - tj. prohlásit se za rezidenta nějakého povoleného státu.
Pokud v budoucnosti bude možné opět registrovat účet pro ČR, zopakujete registraci se "správnými" údaji.
Sice to není moc "košer", ale je to řešení ...

S pozdravem kbtm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Demo se u TOS otevřít dá, ale bohužel v současnosti jen na smyšlené údaje, neboť nyní neumožňují registraci pro ČR. Sám jsem si dělal registraci na demo cca před 14 dny a stát jsem dal Polsko. Z registrace pro demo stačí jenom několik prvních obrazovek bez odsouhlasování dokumentů atd.
Pozor, po zaregistrování zasílají potvrzujicí email pro dokončení registrace. Ten mi na emailu na seznam.cz spadl do Spamu a celkem dlouho mi trvalo než jsem na to přišel. Bez tohoto potvrzení registrace je možné přihlášení na web, ale není možné stáhnout instalaci SW.
Vašek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pekný večer

Pokiaľ ide o tú demo platformu, obchodujem naživo cez TOS už pol roka, a keď som si zakladal demo tak stači vyplniť prvý dokument+ potvrdiť email a problém som s tým nemal kedže som zo Slovenska skúste udať krajinu SVK, aj tak budete tie dokumenty vypisovať znova pri otvorený ostrého účtú, je to prehladnejšie aspoň podľa mna.
Inak som veľmi spokojný s TOS, i keď majú commisie 1,25$ RT na opciu, ale keď si to zoberete nemáte žiadne poplatky pri inactivite máte všetky dáta, TOS ponúka zaujímavé služby v platforme, a to všetko je zadarmo čiže nič neplatíte + pre nováčkov bude možno dobré, že sa neplatí pre zmenu príkazu, pretože sám viem, že zo začiatku som menil príkaz tak 5-6 krát pri otváraný ;)
A čo sa týka podpory tak pracújú nonstop a to doslova napísal som im viackrát email v nedeľu o 20:00 a bez problémov som mal do 2-5min odpoveď, + na live chate vám skoro okamžite pomôžu dokonca keď im napíšete v piatok deň expirácie na zatvorenie POOF tak vám zatvoria vašu vzd. opciu, i keď by ste nato potrebovaly 60000$ margin.

Osobne som spokojný a odporúčam, čo sa týka tých poplatkov povedia, že sú 1,50 ale musíte si ich vyboxovať napr povedzte, že kamarátovy ste ich dali za 1,25 proste im treba napísať pár emailov a povedať im, že ich chcete lacnejšie.

Veľa úspechov
(tu)
Tom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tome,
děkuji za odpověď. Už dva dny si lámu hlavu, jak mam to mam zkusit otevřít s tím, že jsem z jiného státu, ale vzhledem k tomu, že chtějí dva telefony je jednoduché zjistit odkud jsem podle kódu země.
Zkusila jsem poprosit kamaráda z Austálie, jestli by to otevřel na sebe a poslal mi hesla... tak uvidím
Hezký zbytek víkendu,
Eliska

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ludia,

neblbnite. TOSu je uplne jedno kto ste, odkial ste a co tam vyplnite pokial nebudete obchodovat na realnom ucte. Konspiracne teorie, ze budu pozerat odkial su telefonne cisla, domena uvedeho emailu a pod, su nezmysly. Ak chcete len demo, vyplnite formular v prvom kroku registracie, pride vam email a je to.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Brý večer,

Takže po pár emailoch s TOS som sa dozvedel že TOS/AMTD(AMTD- spoločnosť ktorá odkúpila TOS) sa dohodli, že zatiaľ pozastavia otváranie účtov v niektorých krajinách, ale maly by to byť dané doporiadku, ale kedy nevie nik a či je to naozaj tak a neni za tým niečo iné je tiež otázne.

Veľa úspechov pri hladaný tej správnej cesty ;)
Tom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 4 týdny později...
  • 3 týdny později...

Instalace software Thinkorswim.
Vážení, rád bych instaloval software „Thinkorswim“. Nedaří se mi to, ani když jsem použil adresu „www.thinkorswim.com/tos/myAccounts/selectCitizenshipType.tos“ uvedenou panem Martinem Kyselou, dne 13.3.2007 na vlákně opce. Při vyplňování jejich formuláře v kolonce „Country of Residence“ a volbě Czech Republic mi to v angličtině odpovídá, že nejsou schopni přijmout klienty z České republiky. Nevím, zda někde nedělám chybu, nebo zda od nynějška je pro občany ČR tato platforma nedostupná. Za informaci děkuji předem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...